Najčítanejšie Vaše príbehy 

Jeseň života, jeseň ako ročné obdobie. Viera Šandorová vie ako si oboje spestriť.

Každé obdobie v roku má svoje čaro. Zima nám pripomína najkrajšie obdobie roka, Vianoce. Jar obdobie, keď začne všetko rásť opäť, odznova. Pre mňa je to obdobie kvitnutia. Od snežienok cez fialky, tulipány, narcisy atď. Je to obdobie, ktoré mi pripomína moje detstvo, keď som si našetrila na hyacint v kvetináči pre mamičku k MDŽ. Potom leto, keď je všetko v plnom kvete. Teraz je tu jeseň, ako aj v našom živote. Prešli sme všetkým a poďme oddychovať tak, ako aj príroda. Keďže je to obdobie oddychu, tak som využila čas a šijem si tekvičky.

Do záhrady som si neposadila, tak som si vyrobila. Tie prírodné sú určite krajšie. Veľa žien je šikovných a kreatívnych. Každý deň si pozriem na fb, kto si čo vypestoval, akú má výzdobu. Klobúk dole pred nimi. Naozaj, toľko pracovitých ženičiek tu je. Veľmi si vážim a obdivujem ženy, ktoré majú zmysel pre krásu. Tak sa s vami podelím o tie moje, handričkové tekvičky.

Pani Vieru sme vám už našom magazíne predstavili. Len si pripomeňme, ako spolu so svojimi priateľkami chytá na dôchodku „druhý dych.“ Ako si toto obdobie, ako tomu hovoríme „jeseň života,“ vedia krásne užiť ? Vymódia sa podľa vopred určenej témy a vyberú sa do ulíc mesta. “ Ľudia si nás fotili a tešili sa spolu s nami, že aké sme plné elánu, zábavné a žiadna z nás sme nemali pocit, že nás dobehlo nejaké číslo, ktoré v živote nič neznamená. Preto ak máte naozaj skutočných priateľov, ktorí stoja pri vás, stretávajte sa, robte si takéto malé radosti s veľkým zážitkom, lebo toto sú momenty,pre ktoré sa naozaj oplatí žiť. Nehanbime sa občas byť deťmi, veď je to najkrajšie obdobie v živote. Prajem nám všetkým ženám, krásnu jeseň života, užite si ju v zdraví.

Text a foto Viera Šandorová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články