Krása Najčítanejšie 

Je príjemné na odborne ošetrenú a vyživenú pleť naniesť jemný makeup

Keď som pred nejakým časom vyhlásila súťaž v tomto obľúbenom webe Superbabky, medzi výhercami bola aj Valéria Bujnová. Tri výherkyne čakala zmena vizáže. Keďže Valika v tom čase prežívala ťažké chvíle po dopravnej nehode jej manžela v Nemecku a s tým spojené nielen veľmi náročné a ťažké zdravotné hľadisko, tak aj po čase prepravu z Nemecka na Slovensko. Láskavá starostlivosť, opatera o manžela a rôzne iné, veľmi dôležité vybavovačky jej zobrali voľný čas, tak sme jej výhru odložili na iný, príhodný čas. Zatiaľ sa stala priaznivcom v mojej facebook skupine a na Baja webe sledovala zmeny na iných ženách. Medzitým sme sa spoznávali len virtuálne, avšak viacej cez  komentáre práve tu, v Superbabkách alebo na Facebook. Keď mi pred pár dňami napísala, že by sa chcela zastaviť a vyskúšať niečo z anti-aging technológii, ktoré pozná z webu Baja, hľadali sme spolu vhodný termín. Ten padol na minulú sobotu.

 

Viem, že relax, omladzovanie zaujíma len určitú kategóriu ľudí. Sú ľudia, ktorí sa cítia dobre tak ako sú. Neriešia vrásky, ochabnutú pokožku, kruhy pod očami, dvojitú bradu, prešedivené vlasy, nadváhu, módnu konferenciu. Vek a starosti o rodinu, pracovné povinnosti, vedia vyčerpať, že pomyslenie na zmenu nepotrebujú, alebo sú tak vyčerpaní životom, že by to už nezvládli, lebo zmena chce predsa len niečo so sebou robiť. Potom aj príspevky typu zmien, krásne vyzerajúcich žien aj v neskorším veku komentujú skôr kriticky, ako pochvalne.

Ale vráťme sa späť, medzi ženy, ktoré chcú zmenu, či už trvalejšiu alebo len tak niečo vyskúšať. Valika tým, že už je aj babička, chce vyzerať pekne, pre tých čo sú doma, ale aj v zahraničí. Napriek návalu povinností sa stará o svoje vlasy, pleť a aj telo.

Naše reálne stretnutie bolo od začiatku veselé, uvoľnené, príjemné, miestami aj smutné, keď sme hovorili o vážnych veciach, ktoré sú súčasťou života. Hĺbkové čistenie, masáž, zapravenie výživy a kyseliny hyaluronovej sme robili neinvazívne, avšak s najnovšími vedecky vyvinutými technológiami, ktoré sú určené nielen pre kozmetické salóny, ale hlavne pre domácu starostlivosť.

A tak sme  na ošetrenú, vyhladenú, vyživenú, trochu omladenú pleť na záver naniesli aj nenápadný  makeup s prírodnými zložkami, dlhotrvajúci jemný rúž a mascaru. Pocit radosti a na dotyk príjemne hladká a pevná pleť, ktorú Valika cítila, sme sa pokúsili zachytiť aj na fotografiách.

 

Valika aj mne priniesla niečo na pamiatku a darček odo mňa  v podobe výhry bol oproti tomu nič, ako prehĺbenie priateľstva po skutočnom a reálnom stretnutí. Valike prajem všetko to najlepšie do ďalších dní, jej manželovi rýchle zotavenie  a teším sa na ďalšie stretnutie s Valikou.

Spolu vás, milé Superbabky srdečne pozdravujeme!

Ja len doplním, užívajte si život so všetkými krásami a radosťami, ak je to možné. Ak nie, prajem vám veľa síl a trpezlivosti. Možno bude lepšie neskôr. Nezabudnite, že len vaše konanie kedykoľvek uskutočnené, môže priniesť zmenu, len vy sa musíme rozhodnúť, akú zmenu chcete. Pozorne si budem čítať vaše komentáre pod týmto príspevkom a ten najkrajší ocením, tiež hĺbkovým ošetrením a jemným omladením pleti.

Jana Durajová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články