Najčítanejšie Vaše príbehy 

Dokonalý milenec

Sme úplne obyčajná rodina. Manžel i ja máme 30 rokov, syn osem.- Naše manželstvo bolo celkom bezproblémové až dovtedy, kým neprišiel účet za telefón na 90 Eur korún. „To snáď nie je možné, veď skoro nikde nevoláme!“ pomyslela som si. Rozhodla som sa, že sa budem sťažovať a nechám si vytlačiť podrobný výpis hovorov. Bola som v šoku – 60 Eur bolo za volanie na erotické linky. Presnejšie povedané na linky pre gayov. A tak som zistila, že môj manžel je bisexuál. So mnou sa chcel skoro denne milovať, ale nestačilo mu to. Potreboval k tomu aj chlapa. Povedal mi, že ho síce vzrušujú ženy i chlapi, ale že mňa má rád a nikdy by mi nebol neverný.

„To určite, to sú len reči,“ pomyslela som si. Odvtedy som mu pravidelne kontrolovala vrecká a mobil. Nestačila som sa čudovať, čo všetko som našla. Napríklad sex na správach sms. S mužmi, nie so ženami. Prišlo mi zle. Neveru so ženou by som dokázala pochopiť a hádam by som mu ju aj odpustila, ale s chlapom? To bolo na mňa veľa. Raz som zistila, že večer sa má stretnúť s nejakým Tomášom. Manžel mu písal: „Tak dnes o 21,30 na námestí a nezabudni si vziať kondom.“ Mne povedal, že ide na obchodné stretnutie, dokonca s ochrankou!“ Nechala som ho odísť a o hodinu som mu napísala SMS-ku: „Ahoj, dúfam, že si s Tomášom pekne užívaš.“ O pol hodinu bol doma a začal mi vysvetľovať, že všetko je ináč. Snažil sa zo mňa urobiť totálneho idiota. Nechcela som sa hádať a tak som mu len povedala, nech si robí čo chce, ale na mňa už nesiahne. „Náš sexuálny život sa práve skončil,“ trvala som na svojom. „Nikomu nebudem robiť náhradu za chlapa!“

Samozrejme, že sa mu to nepáčilo, ale čo mohol robiť? Odvtedy som s ním nespala. Predtým som mu nikdy nebola neverná, ale rozhodla som sa že budem. A hneď som si na internet dala zoznamovací inzerát do rubriky sex-flirt. Predstavovala som si nejakého ženatého muža okolo 35 rokov, ktorý tiež nie je v manželstve spokojný, ale nechce sa rozvádzať. Prišlo mi 39 odpovedí. Jednu sympatickú som si vybrala. Volal sa Ľuboš. Vymenili sme si niekoľko SMS a Ľuboš mi bol čim ďalej tým viac sympatickejší. Mal len 24 rokov a bol slobodný – vôbec nespĺňal moje požiadavky. Nechápala som ako môže chcieť mladý chlapec o 6 rokov staršiu ženu. Napísal mi, že na veku nezáleží a že by sa so mnou rád stretol.

Na druhý deň sme sa stretli na námestí. Len čo sa na mňa pozrel, pichlo ma pri srdci a pomyslela som si: „Panebože, aký je pekný!“ Rozprávali sme sa a mne pripadalo, že sa poznáme už veľmi dlho. Povedal mi, že sa mu páčim a som presne jeho typ. Na druhý deň prišiel ku mne domov. Bozkávali sme sa, maznali a bolo to krásne a spontánne. Prekvapilo ma to. Predtým som si vôbec nedokázala predstaviť, že by som mohla byť manželovi neverná – myslela som si, že to nedokážem. A zrazu to išlo samé od seba.

Na druhý deň opäť prišiel. Milovali sme sa. Bolo to úžasné, krásne ma uspokojil. O tomto som čítala len v zamilovaných knižkách a nikdy ma nenapadlo, že to sama prežijem. Zamilovala som sa až po uši. Na lásku na prvý pohľad som predtým vôbec neverila. Nie že by som bola neskúsená. Pred svadbou som chodila s tromi chlapcami, ale so žiadnym to nebolo také úžasné ako s Ľubošom. S ním to bola smršť. Začali sme sa pravidelne stretávať raz za týždeň a trvá to dodnes. Aj keď tá počiatočná vášeň už vyprchala, milovanie s Ľubošom je stále krásne. Čo bude ďalej, neriešime. On sa zatiaľ nechce na nikoho viazať a ja sa kvôli synovi nechcem rozvádzať. Náš vzťah nám vyhovuje.

Jana Konečná

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články