Krása Najčítanejšie 

Dnešná krása nie je o tom, či chceme byť mladšie, ale o tom, ako zapadneme do nášho vlastného života.

Krása je téma, ktorá nás neustále inšpiruje. Zrkadlo nám odhaľuje obraz nášho odrazu a motivuje nás hľadať vlastnú krásu. Moderná kozmetika nám dnes umožňuje starostlivosť o pleť bez straty jej prirodzenosti, a to nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Existujú však ženy, ktoré si vážia svoju prirodzenosť a neexperimentovali celý život s rôznymi krémami a make-upom, považujúc ich za rušivé. Dnešná krása nie je o tom, či chceme byť mladšie, ale o tom, ako zapadneme do nášho vlastného života.

Viera v jedinečnosť každej ženy sa prejavuje v rôznych oblastiach, od štýlu obliekania až po správanie. Môj príspevok je zameraný na pokožku, presnejšie na pleť. Je to úsilie o zachovanie krásy, ktoré nie je len bežným rituálom, ale kľúčovým krokom pre mnohé ženy na ich ceste k sebarealizácii a pocitu, že stále patríme do dnešného diania.

 Zdravá a pekná pleť v každom veku

V spolupráci s mojou dcérou Danielou sme pripravili kurz s názvom „Ako na krásnu pleť a prirodzené líčenie.“ Účastníčky v rozmedzí veku od 42 do 68 rokov sa s nami podelili o túžbu zlepšiť a urýchliť svoj denný rituál starostlivosti o pleť a rýchle líčenie. Často to nie je len otázkou techniky alebo správnej kozmetiky, ale aj pochopenia potrieb vlastnej pleti.

Kurz viedla moja dcéra, profesionálna vizážistka Mgr. Daniela Ďurech, ktorá má za sebou premenu stoviek žien vrátane niekoľkých celebrít. Účastníčky sa naučili jednoduché a účinné techniky a získali užitočné informácie o pokožke, jej typoch a rozdieloch medzi prírodnou kozmetikou a škodlivými chemikáliami. Osobne som vernou používateľkou prírodnej kozmetiky už 15 rokov, a vďaka osvedčeným technikám zvládam svoju starostlivosť o pleť efektívne.

 Hodnotenia účastníčok

Získali sme cenné hodnotenia od účastníčok kurzu, ktoré potvrdzujú ich spokojnosť a radostné prežívanie nových skúseností. Fotografie pred a po nám ukazujú, že prístup ku každej účastníčke je individuálny a prispôsobený jej potrebám, aby mohla zvládať domácu starostlivosť o pleť sama a efektívne.

 Krása v každom veku

Ak si všímate prvky na svojej pleti, ktoré tam časom pribudli a nepáčia sa vám, je čas niečo urobiť. Dôležité je si uvedomiť, že krása nie je limitovaná vekom. Tento fakt potvrdzuje nielen naša filozofia, ale aj to, že vek nie je prekážkou, ale možnosťou novými príležitosťami dosiahnuť „rozžiarené“ sebavedomie.

 Chcete si to aj vy skúsiť?

Zaujal vás môj príspevok? Pripravujeme ďalší kurz v decembri. Pripojte sa k nám a objavte cestu k svojej vlastnej kráse a zdravej pleti. Rovnaký zážitok môžete darovať sebe alebo svojim blízkym prostredníctvom darčekovej poukážky na kurz. Okrem iného si užijete príjemný čas a relax v podobe dobrej nálady a nových zručností. Pre viac informácií sa mi ozvite. Pripojte sa a objavte svoju pravú krásu!

PS: Chcete len poradiť? Alebo túžite len po premene? Ozvite sa, napíšte do komentára a tej s najkrajším komentárom môžem splniť želanie.

Text a foto Jana Majdanová Durajová

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články