Móda Najčítanejšie 

Dnes už neplatí, že veľké ženy by nemali nosiť veľké vzory, vraví Renáta Názlerová

Nech sa páči. Tu sú. Posúďte samé, či je veľký vzor prekážkou. A ako „bonus“ ešte úplne odhalené ramená. Čo poviete na tento model? Áno, či nie?

Značnú časť svojho dospelého života som mala predsudky voči overalom. No a dnes si ich neviem vynachváliť. Čo vy a tento druh oblečenia? A ako sa vám pozdáva tento model?

Ďalšia netradičnosť pre moletky. Blúzka s push rukávmi. K tomu zavinovacia sukňa. Podobne ako overal je to niečo „iné.“ Ale skúšam, kam možno s módou XXXL až zájsť. Budem rada, keď mi napíšete, čo vy na to.
Posledná alternatíva moletkovského letného oblečenia sú šaty v pastelových farbách. Áno, hitom tejto sezóny sú farby neónové, ale zdalo sa mi, že by mohol zaujať aj takýto decentný leo vzor. Celý živôtik je gumičkový a teda vypasovaný, ale od pŕs nižšie je sukňa bohato strihaná do kruhu, takže šaty pôsobia až dievčensky. Ako sa vám pozdáva tento model?
A teraz tu máme neónovo žltú. Strih vzadu predĺžený, len tenké ramienka. Príjemný letný materiál, avšak tiež model, ktorý pritiahne pozornosť. Tesím sa na vaše komentáre.
Text a foto Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články