Móda 

Detská jar je farebná a pohodlná

 

Detská jar je farebná a pohodlná

Na jar je prvoradé, aby boli deti vonku čo najdlhšie. Správne oblečenie ich nesmie obmedzovať.

Pri detskej móde sa tak ako inde hľadí na praktickú stránku oblečenia. Módnym návrhárom však nestačí len jednoduché pranie a údržba odevov. Pre deti je veľmi dôležité, aby ich oblečenie neobmedzovalo v pohybe.

Najnovšie trendy na poli detskej módy teda musia v prvom rade vyhovovať svojim nositeľom. Dni môžu byť aj chladnejšie a tu pomôže viacvrstvové oblečenie. Módni návrhári v tomto prípade zvolili zemité odtiene. Sú to farby, ktoré sa ľahko udržujú.

Pestré farby stále letia

Deťom na prvý pohľad učaruje oblečenie, ktoré ich osloví farebne. Preto aj detská jar musí byť pestrofarebná. Červená, modrá, zelená, fialová, či ružová sú tento rok v kurze. Deťom svedčia a pri vhodnej povrchovej úprave materiálu na nich nie je vidieť špinu.

Najobľúbenejšie sú viacfarebné zvršky. Dievčatá majú už v detstve odlišný vkus od chlapcov. Zatiaľ čo slečny uprednostňujú dospelácky vyzerajúce oblečenie, chlapcom učarujú športové strihy. Obe pohlavia sa však rovnako dobre cítia v džínsoch. Vo farbách popustite uzdu fantázii. Nie sú len modré, ale aj červené, béžové, či zelené. Veľmi pekne vyzerá aj originálne štepovanie a neobvyklé strihané modely. Zvýraznené zadky a veľké vrecká po bokoch….

Hra na detaily

Combacky patria k detskej móde. Hitom v chlapčenskej i dievčenskej móde sú nášivky – rôzne. Takto môžete ozvláštniť aj staršie oblečenie. Mikiny z tričkoviny kupujte o jedno číslo väčšie. Jednoducho zviniete rukávy a mikina bude slúžiť aj o rok.

Modely archív redakcia

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články