Krása Najčítanejšie 

Dagmar Hrdá, víťazka našej súťaže o nové viečka na klinike Esthetic

Asi každá z nás túžila mať krásne, výrazné oči. Hovorí sa, že oči sú bránou do duše človeka a veľa napovedia. Ja som ani v mladosti nemala výraznú očnú klenbu. A teraz, keď mi spadli aj viečka, pôsobila som skôr  zachmúrene. Mojim veľkým snom bolo zmeniť tieto moje oči tak, ako som si to vždy predstavovala. Tento sen som už zaradila medzi nesplniteľné. Ale predsa sa aj u mňa potvrdilo, že zázraky sa dejú. Vďaka  Superbabkám a možno presvedčivému komentáru, či by som si chcela dať a prečo urobiť korekciu očných viečok, sa mi podarilo vyhrať tento omladzovací zákrok  na poprednej klinike plastickej chirurgie Esthetic doktorky Rozborilovej v Bratislave. Verte, veľmi som sa tešila a na pocit, že určite to bude bolieť a možno to bude nepríjemné, som ani nepomyslela.Tešila som sa na konečný efekt, že moje vylepšenie výzoru mi určite zvýši  sebalásku, ktorá je alfou a omegou harmonického života každého z nás. A tak nadišiel deň „D.“ Vstúpila som do sterilnej kliniky s pocitmi, že určite ma nečaká nič príjemné, ale tieto pocity zahnalo  presvedčenie, že môj nesplniteľný sen sa začína stávať reálnym. Už na recepcii ma privítali veľmi srdečne. Ani som sa nenazdala a cítila som sa tam ako doma. Pani doktorka, ktorá mi zákrok robila, ma presne informovala, čo sa bude diať počas operácie.

Po lokálnom umŕtvení sme sa počas celej operácie rozprávali o všeličom. Prišla aj pani doktorka Rozborilová, s ktorou som tiež prehodila reč a mala som pocit, že sa poznáme roky. Ako sa hovorí, také dve rovnaké krvné skupiny. Medziiným som sa tak trochu posťažovala, či by sa niečo nedalo robiť s mojou zvädnutou pleťou, niečo na oživenie. Povedala, že my chudšie  platíme za svoju štíhlosť takúto daň.

Potom  podotkla, že keď prídem na vybratie štichov,  niečo vymyslí. A tak sa aj stalo. Nad rámec mojej výhry mi urobila niťový lifting. Do jemných vrások na brade mi aplikovala kyselinu hyaluronovú.

 

Nechcem popisovať všetky procedúry, ale moja tvár sa tým evidentne rozjasnila. A ten ľudský, vysoko profesionálny prístup pani doktorky a jej kolektívu sa nedá slovami ani opísať. Ja som si myslela, že som sa zobudila a som v nebi! Veru, ešte žijú ľudia, ktorí niečo vedia a sú pritom skromní a pokorní. Na tento môj zážitok a  pocity nikdy nezabudnem.

S mojimi novými očami a upraveným výzorom sa mi rozžiarila nielen duša, ale aj svet okolo seba vnímam akosi inak. Predtým bolo všetko šedé, nevýrazné a teraz je zrazu farebnejšie a krajšie. Možno je to tými „novými“ očami. A preto vy, superbabky, ktoré teraz toto čítate, nebojte sa takejto zmeny. Nikdy nie je neskoro!

Text Dagmar Hrdá

Foto Klinika Esthetic

SUPERBABKY: Ďakujeme klinike Esthetic za spoluprácu a veľmi si vážime ústretovosť pani doktorky Alexandry Rozborilovej.

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články