Najčítanejšie Vaše príbehy 

Čo to je dnes za svet, čoraz častejšie dostávame do redakcie takéto príbehy:

Adam a Eva boli spolu 30 rokov. Mali dve deti, ktoré už boli dospelé a žili svojím vlastným životom. Adam bol úspešný právnik, ktorý sa staral o rodinu, ale cítil sa nudne a nešťastne vo svojom manželstve. Eva bola milujúca a starostlivá manželka, ktorá sa venovala domácnosti a dobrovoľníctvu, ale cítila sa opustene a neocenená svojím manželom.

Jedného dňa sa Adam zoznámil s mladou a peknou sekretárkou menom Lucia. Lucia bola plná energie a zábavy, ktorá Adamovi chýbala. Začali spolu chodiť a Adam sa do nej zamiloval. Rozhodol sa opustiť Evu a oznámil jej, že chce rozvod. Eva bola šokovaná a zlomená, ale nemala silu bojovať za svoje manželstvo. Súhlasila s rozvodom a nechala Adama ísť.

Adam sa nasťahoval k Lucii do jej malého bytu. Na začiatku bolo všetko krásne a vzrušujúce. Lucia ho rozmaznávala a robila mu radosť. Adam si myslel, že našiel svoju druhú polovičku. No čoskoro sa začali objavovať problémy. Lucia bola veľmi žiarlivá a náročná. Neustále kontrolovala Adama, kde je a s kým je. Chcela, aby s ňou trávil každú voľnú chvíľu. Adam sa cítil obmedzovaný a unavený z jej výstrelkov.

Okrem toho Lucia nemala veľa spoločného s Adamom. Nemala záujem o jeho prácu ani o jeho koníčky. Nemala ráda jeho priateľov ani jeho deti. Adam si uvedomil, že s ňou nemôže viesť hlboké ani zmysluplné rozhovory. Začal pochybovať o svojom rozhodnutí.

Po roku života s Luciou sa Adam stretol s Evou na oslave ich syna. Eva bola stále krásna a elegantná, ale teraz mala aj nový lesk v očiach. Bola šťastná a spokojná so svojím životom. Našla si novú prácu, ktorá ju napĺňala, a nových priateľov, ktorí ju podporovali. Adam si uvedomil, ako veľmi ju miluje a ako veľmi ju postráda.

Po oslave zavolal Eve a povedal jej, že chce hovoriť s ňou. Streli sa v kaviarni, kde sa kedysi zoznámili. Adam sa Eve ospravedlnil za to, čo jej spravil, a povedal jej, že ju stále miluje a chce sa vrátiť k nej. Eva ho počúvala so smútkom v hlase. Povedala mu, že ho tiež miluje, ale že už je neskoro na návrat. Povedala mu, že si vybudovala nový život bez neho a že už mu nedokáže dôverovať ani odpustiť. Povedala mu, že musí ísť ďalej so svojím životom a nesnažiť sa vracať do minulosti.

Adam bol zničený jej slovami. Prosil ju, aby mu dala ešte jednu šancu, ale ona odmietla. Povedala mu, že si želá len to najlepšie, ale že už nie sú manžel a manželka. Potom sa postavila a odišla. Adam zostal sám v kaviarni, plný ľútosti a smútku.

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články