Najčítanejšie Vaše príbehy 

Človek odjakživa túži byť milovaný, šťastný, ale nie vždy je dopriate

Ja som sa rozhodla, že už chcem byť LEN šťastná ak Boh dá! Mám úžasné dcérky, ktoré len čo sa narodili, mi robili radosť a boli veľkou oporou, keď som to najviac potrebovala, ktoré milujem nadovšetko a obdarili ma krásnymi vnúčatkami. Tie milujem najviac na svete …čo viac si môžem priať?
Mám pre koho žiť, dýchať a je to TEN najkrajší pocit v živote. Len to, aby sme boli všetci zdraví a ostatné už príde dúfam samo.
Život môže byť i vo vyššom veku krásny…láska je ozaj bezbrehá, nezáleží na kráse fyzickej, tá pominie, ale dôležitá je tá vnútorná. Nezáleží či niekto je veľkosť S, alebo XXL, rozhoduje srdce, duša človeka, úprimnosť, vzájomná úcta, rešpekt a všetko čo prináleží k tomu, aby mohli byť ľudia šťastní, byť si oporou. Som vďačná, že som našla aj vo vás priatelia ľudí, ktorí dokážu byť oporou i keď na diaľku. Vážim si vás a vždy budem! Pochopila som aj, že niekedy je dobré zahodiť minulosť a treba vedieť i odpúšťať, nezaťažovať si dušu malichernosťami, ktoré nie sú životne dôležité, pretože tým človek ubližuje len sám sebe .
Viem, že sú len dve možnosti, áno alebo nie. Nič viac nič menej. To áno by malo znamenať dobro a svetlo, nie tmu. Ale ako sa vraví: “ človek mieni a pán Boh mení“ .Chcem sa tešiť zo života, ktorý milujem a ďakujem za každý jeden deň, ktorý mi je dopriaty a budúcnosť ukáže. Chcem sa venovať rodinke, robiť to, čo ma baví, tešiť sa z každého dňa, robiť aj hlúposti a prečo nie ? Skrátka milovať život a ŽIŤ.
Zdá sa, že budem študentom až do konca života, pretože človek sa učí po celý život.
Ďakujem, že vás mám a život s vami dokáže byť tiež krajší, veselší a niekedy roztopašný, ale to všetko predsa k životu patrí.
P.S. Mám vás rada a moc nekritizujte, lebo vám to zrátam aj s úrokmi…už ma poznáte!
Vaša Mária Nosková
Foto Pexels

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články