Najčítanejšie Zaujímavosti 

Bola to veľká láska -Mireille Darc a Alain Delon

Jednoduché dievča z provincie sa stalo hviezdou francúzskej kinenematografie a získalo si srdce Alaina Delona. Boli spolu šťastní, ale koniec tejto lásky bol smutný.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alain Delon (@alaindelonndaily)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alain Delon (@alaindelonndaily)


Mireille vždy chcela rodinu a deti. Po smrti svojej matky náhodou zistila, že muž, ktorého považovala za svojho otca, nie je jej vlastný. Mama k nej neprejavovala nežné city a zdalo sa jej, že otčim ju doslova neznášal. Oblečenie nosila po svojich starších bratoch. V rodine jej nikdy nič nedopriali. Keď Mireille dospela, odišla z domu. Začala študovať na Konzervatóriu dramatických umení. Dychtivo navštevovala divadlá, veľa čítala a mala niekoľko zamestnaní, aby si mohla zaplatiť školu. Budúcu herečku niekto predstavil spevákovi Gilbertovi Becotovi a ten ju voviedol do umeleckej módnej agentúry. Podarilo sa jej získať malú rolu v hre Bernarda Shawa a potom už nasledovali ďalšie ponuky. Odporučili jej zafarbiť si vlasy na blond a až vtedy sa cítila dobre vo svojej koži. Francúzi sa do Mireille Dark zamilovali a stala sa neskutočne populárnou.

Raz letela v lietadle spolu s Alainom Delonom. Vtedy bol ešte ženatý s Natalie, napriek tomu sa začal milostný románik. Boli nerozluční, šťastní. Mireille chcela s Alainom rodinu, kde bude veľa detí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alain Delon (@alaindelonndaily)

Lekári jej však zakázali otehotnieť, lebo mala choré srdce. V roku 1979 absolvovala 8 hodinovú operáciu srdca. Vtedy Alain stretol mladučkú Anne Parillaud a bola to láska na prvý pohľad. Keď po mesiacoch prepustili z kliniky mala opäť ťažkú autohedu a strávila zase niekoľko mesiacov v nemocnici. Ale vzchopila sa, lebo chcela žiť. Vydala sa za slávneho a úspešného muža Pierra Barra, riaditeľa rozhlasovej stanice Europe1.

Manželstvo bolo šťastné, ale netrvalo dlho. Po piatich rokoch manželstva Pierre zomrel.

V roku 2007, po dlhej pauze v divadelnej kariére Delon súhlasil, že bude hrať v produkcii filmu „The Bridges of Madison County“(Medisonské mosty) výhradne po boku Mireille Darc. Bol to šialený príbeh lásky, ktorý nemuseli hrať, ale prežívali ho ako v skutočnom živote.

Mireille žila dlhý život a zomrela 28. augusta 2017 vo veku 79 rokov.

Text a foto Wikipedie a Instragram

Spracované podľa Style info guru

Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články