Aktuálne Krása 

Bodaj by som sa takto nesmiala, keď Ika urobila zo mňa sebavedomú ženu. Veď sa len pozrite, ako som vyzerala pred premenou.

Aby žena dobre vyzerala, je potrebné, aby sa starala nielen o svoj zovňajšok, ale aj o svoj vnútorný svet.

  • Často sa usmievajte. Úsmev robí ženu očarujúcou, príťažlivou a zlepšuje jej náladu, ale aj okoliu.
  • Dbajte na správnu výživu, kvalitný spánok a odpočinok. Pridajte do svojej stravy orechy, semienka, ovocie a zeleninu. Vypite dostatok vody. Tieto jednoduché kroky vám pomôžu udržať si zdravie, vitalitu a krásu.
  • Športujte pravidelne. Šport vám pomôže spevniť telo, zlepšiť držanie, posilniť imunitu a uvoľniť stres.
  • Zbavte sa zlých návykov. Fajčenie, alkohol, drogy a prejedanie sa vám ubližujú nielen fyzicky, ale aj psychicky. Namiesto toho sa snažte nájsť si zdravé a príjemné koníčky, ktoré vás napĺňajú radosťou .
  • Zmeňte si účes alebo mejkap. Ak chcete niečo nové vyskúšať, môžete si zvoliť inú farbu alebo strih vlasov, alebo si použiť iné farby a techniky mejkapu. Tieto zmeny vám môžu dodať sebavedomie, omladiť vás, alebo vás premeniť na úplne inú osobu .
  • Majte rada seba samú. Toto je asi najdôležitejší bod zo všetkých. Ak sa budete cítiť dobre vo svojej koži, akceptovať svoje prednosti aj nedostatky, mať svoje ciele a sny, tak budete žiariť krásou a šarmom. Nezabudnite na svoje potreby, pocity a túžby. Robte to, čo vás baví a napĺňa. Buďte šťastná a spokojná so sebou.

Dúfam, že som vám pomohla. Pamätajte, že krása je relatívna a závisí od toho, ako ju vnímame my sami i ostatní. Buďte teda sebou a buďte krásna!

Krásny deň želá Ika Suchadová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články