Najčítanejšie Vaše príbehy 

Anna Zemanová, skúste sa ešte raz zamyslieť nad tým, čo ste povedali… A tiež nad tým, čo znamená HODNOTA a podľa čoho sa u človeka počíta

A najmä, kto má právo o nej rozhodovať. Žasnem nad tým, čo z niektorého z vás denne vylezie a hanbím sa za to, kto rozhoduje o ľuďoch v takých ťažkých časoch. Správate sa ako banda sedliakov, opitých mocou. A tak aj dopadnete. Mojim 70 ročným rodičom nesiaha ani jeden z vás po malíček na nohe! Urobili pre túto krajinu oveľa viac, ako celá vaša chasa.

Tento senior mal v decembri 71. A čuduj sa svete, píše, komentuje, glosuje, ale tiež varí, spieva, smeje sa, normálne chodí a nemá plienky.

Rozumovo a psychicky je na tom lepšie ako veľká väčšina mojich rovesníkov a dokonca sa vylízal aj z covidu. Viedol Československu, slovensku aj českú reprezentáciu, má dve vysoké školy a hovorí piatimi jazykmi. DOTERAZ! Šoféruje lepšie ako 60 percent mladých ľudí. To sú jeho spoločenské hodnoty, keďže celý život platí do systému, a to aj v čase, keď trénoval v zahraničí. Tak čo, aká je, drahí poslanci, jeho hodnota??? Pre nás nevyčísliteľná. Svojich vnukov zdraví Čaute kamoši, a ja si neviem predstaviť svet bez neho. A potom sú tu ďalší otcovia a mamy, dedkovia a babiny, ktoré možno celý život pracovali v obchode, za pásom, chovali zvieratá, alebo učili deti. Vekom sa stráca ich hodnota? Omyl. Vekom na hodnote rastú, pretože skutočná hodnota človeka, sa úročí.

Text a foto Petra Ázacis Kuťková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články