Aktuálne Dobré rady 

Ako chrániť svoj domov pred negatívnou energiou?

Tu sú rady významného bulharského jasnovidca, ktorý mal mimozmyslové vnímanie, telepatiu, hypnózu a ďalšie nadprirodzené schopnosti. Po odchode do dôchodku písal knihy, zaoberal sa problémami duchovného rastu a ľudského rozvoja a viedol školenia o získavaní informácií v stave zmeneného vedomia.  Jedna z tém – ochrana domov, bytov a kancelárií – sa bude hodiť asi každému z nás.

Nebezpečné veci

Ľudská závisť je nevyliečiteľná. A v našej dobe je silnejší ako kedykoľvek predtým. Pred rokom 1989 si boli ľudia medzi sebou relatívne rovní, no teraz je spoločnosť rozvrstvená na chudobných a oligarchov – priepasť medzi nimi je jednoducho obrovská. Prirodzene sme obklopení množstvom negativity a pred touto negativitou sa musíme chrániť.

Jasnovidec povedal, že prvá vec, ktorú musíte urobiť, je skontrolovať všetky veci v byte. Venujte zvláštnu pozornosť starým, starožitným veciam. Faktom je a to už dokázala aj moderná veda, že každý objekt má svoje energeticko-informačné pole, ktoré uchováva informácie od predchádzajúceho majiteľa. Vec môže vyzerať dobre, ale na jemnej úrovni vyžaruje silnú negativitu. Ale obyčajní ľudia, ktorí nemajú špeciálne schopnosti, to nedokážu rozlíšiť, tým menej poznajú metódu čistenia. A ak je to tak, potom je vhodné sa takýchto vecí zbaviť, bez ohľadu na to, ako veľmi vás to mrzí. Alebo sa obráťte na dôveryhodných jasnovidcov, ktorí dokážu identifikovať nebezpečné a bezpečné veci vo vašom dome.

Jasnovidec uviedol nasledujúci príklad:. Jedného dňa navštívil kanceláriu svojho priateľa. Na stene, priamo nad pracoviskom, viseli starodávne dýky privezené z cudziny a namierené hrotom nadol priamo na majiteľa kancelárie. A sťažoval sa, že sa v práci vždy cítil zle. Jasnovidec mu vysvetlil, že dýky sú zbrane, ktoré sa dajú použiť na určený účel; môžu mať na sebe ľudskú krv, alebo čokoľvek iné. Majiteľ dýky odložil a človek sa hneď cítil lepšie. Staré okultné knihy o čiernej mágii a iných škodách pre ľudí, ktorí sú jednoducho presýtení negativitou, predstavujú tiež veľké nebezpečenstvo. Pozrite sa vo svojom byte na takéto veci. Odstráňte ich alebo začnite upratovať byt. Negatíva sa najčastejšie hromadí v rohoch miestnosti.  Predtým sa domy stavali bez ostrých pravých uhlov. Dokonca existovala špeciálna zaoblená sekera, ktorá vyhladzovala rohy. A dokonca aj v starých domoch boli stropy zaoblené. Tento zvyk pochádza z dávnych čias, no v našej dobe sa naň už zabudlo.

Môj domov je môj hrad

Druhým dôležitým bodom je, kto prichádza do vášho bytu? Domov je pevnosťou ducha, bezpečným miestom a nepúšťajte doň len tak hocikoho. Vyhnite sa komunikácii vo svojom byte s predajcami rôzneho tovaru, ktorých úlohou je predať vám niečo akýmkoľvek spôsobom za jednoducho neuveriteľné peniaze. Takíto ľudia majú neurolingvistické programovanie a jednoducho vás prinútia kupovať nepotrebné veci. Opäť pozor na sektárov, čarodejníkov, veštcov a alkoholikov, aj keď ide o vášho najbližšieho suseda – okolo takýchto ľudí panuje negatívna aura. Nemali by ste komunikovať s ľuďmi, ktorí ponúkajú kurzy osobného rastu. Lákavými rečami potláčajú vôľu, manipulujú s vedomím človeka a zanechávajú k niekomu alebo niečomu nejakú pripútanosť. V dome tiež nesmú chýbať sviečky. Je tu jedna výhrada. Keď sviečka horí, pohltí všetku negativitu. Nečakajte, kým sviečka úplne dohorí. Aspoň jedna tretina by mala zostať.

Zdroj B.K Ratnikov

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články