Krása Najčítanejšie 

Ako byť krásnou zrelou ženou pre manžela, deti i vnukov?

Krásna babka môžete byť, aj keď máte už 65+. Niektoré ženy sa neradi nazývajú babkami. Ale priznajme si, mnohé sú babky, ale nie je vekom, vzhľadom. Dnes budeme hovoriť o babkách – ženách, ktoré majú deti a vnúčatá. Ak chcú tieto ženy vyzerať skvelo, musia urobiť následovné:

Mejkap

Veľmi sa podceňuje a pritom dokáže urobiť ženu jemnejšiu, ženskejšiu a príťažlivejšiu. Dokonca sú ženy, ktoré si myslia, že najkrajšie sú prirodzené. Nie je to veľmi šťastné. Žiaden človek nie je dokonalý, tak prečo by sa brániť vylepšeniu?

Mejkap, účes a namaľované nechty – povinné v každom veku!

Pozrite sa na túto ženu aká je krásna, hlavne vďaka mejkapu a pekným vlasom. A to už má vyše 70 rokov. Ak chcete byť tiež také babky, ženy, dámy, maľujte sa každý deň!

Vyberajte si oblečenie

Takto dnes svet funguje a ani my nemôžme prísť do spoločnosti v hoci čom. Ak chceme byť rešpektované, ak chceme mať v spoločnosti  určitý štatút, musíme sa prispôsobiť. Najjednoduchší spôsob je vyniknúť svojim oblečením. Pekne oblečení ľudia priťahujú pozornosť okolia.

Štýlovo oblečená žena 65 +

Neviem ako vy, ale ja nestretávam často takéto krásne babičky. Určite sa za nimi každý obzrie. Práve takéto dámy sú veľkou nádejou a sú dôkazom toho, že krásne môžeme vyzerať v každom veku.

Neseďte doma, choďte do spoločnosti

Je veľmi dôležité, aby ste po 60 – tke nesedeli len doma. Keď budete chodiť medzi ľudí, budete si musieť umyť vlasy, nachystať pekné oblečenie, len tak sa budete cítiť dobre. Nabije vás to novou energiou a uvedomíte si, že život sa ešte neskončil.

Vybočte zo stereotypu

Čo to znamená? Nájdite si dobrého fotografa, namaľujte sa, pekne sa oblečte, fotograf vás nasvieti, vy sa uvoľníte a potom si už len vychutnávajte krásnu fotografiu.

Život môže byť aj po 65 -tke farebný

Pokojne si oblečte ružové  šaty, do vlasov si dajte ružovú čelenku a nasaďte si aj ružové okuliare. Buďte sama sebou a vyskúšajte všetko, čo vás láka aj vďaka prečítaniu tohto článku.

Čo ešte môže urobiť babičku krajšiu? Napíšte do komentárov.

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články