Aktuálne Vaše príbehy 

Zora Czoborová 4. deň po operácii – výmena oboch kolenných kĺbov. Ako rehabilituje v domácom prostredí?!

Zobudiť sa doma vedľa mojich plišákov ( dvoch psíkov)
PARÁDA…
Klasika hneď strečing na celé telo…
Po hygiene 60 + 60 minút kolenná motodlaha, dostala som sa už na 90° a následne úľava pre svaly pomocou GAME READY čo je stroj na lymfodrenáž, plus chladenie zároveň…
Ďalší návod ako pokračovať v cvičení po operácii doma, máte vo videu.

 

Len pre osvieženie pamäti:

Dnes je deň 0… odhodlávala som sa naň 20 rokov a čakala, kedy nastane správna konštelácia hviezd…
Našťastie medzitým postavili nemocnicu Bbory, našťastie medzitým nám dorástli špičkoví lekári, ktorí dokážu operovať technológiou ROSA, teda vykonať robotickú operáciu… nanešťastie, to odkladanie ma fyzicky posunulo až tam, že mi musia vymeniť obe kolená naraz….
Nie je mi to jedno, predsa len pohyb a šport sú môj život aj práca. Ale som tu, s malou dušičkou, veľkou dôverou v primára Almášiho, ktorý má bude operovať a postavím sa voči zoči ďalšej životnej skúške.
Hlavne tu budem v nasledujúcich dňoch aj pre vás všetkých, ktorí máte rovnaké problémy tápete v informáciách a možnostiach, aké pre vás sú.
Ak chcete, od dnes má môžete sledovať na mojich príbehoch a prejsť si túto náročnú etapu so mnou. Snáď vám dodám odvahy, motiváciu aj veľa informácií a inšpirujem vás, neodkladať operáciu, až kým nebude neskoro a nebudete môcť kvôli obrovským permanentným bolestiam ani spávať ako ja posledné mesiace.

Text a foto Zora Czoborová

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články