Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Vyšla ďalšia kniha vašej obľúbenej autorky Adriany Macháčovej.

Píšem o komplikovaných medziľudských vzťahoch. Či už ide o ľúbostné trojuholníky, rozchody alebo nenaplnené lásky. Zbieram príbehy okolo seba, nevylepšujem ich, neprekrúcam ani nekorením. Pravda býva dostatočne dramatická. Každý môj román je skladačkou rôznych osudov a odlišných charakterov. Postavy sú milujúce, žiarlivé, sebecké, pomstychtivé, či naivné. A keďže ma vždy lákala predstava, či by som dokázala odpustiť, zabudnúť a posunúť sa ďalej, ak by ma zväzoval nejaký závažný dôvod, tak som si povedala, že o tom by mohol byť aj môj najnovší príbeh. Dala som mu názov Dokonalý manžel. K jeho napísaniu ma inšpirovala priateľka, vlastne zvrat, ktorý sa udial v jej živote. Dlho som o všetkom premýšľala a napokon som si sadla k počítaču a slová boli zrazu tu. Samozrejme, zablúdila som za hranice pôvodného nápadu a čitateľom ponúkam širšiu škálu emócii. V knihe je veľa napätia, ale ide o napätie vnútorné, o napätie ľudského vzťahu. Spojila som dve témy: prvou je navonok dokonalé manželstvo Niny a Olivera, ktorému ku šťastiu chýba iba dieťa, a druhou, nemenej podstatnou líniou, je Ninin večný zápas o vzájomné zblíženie sa s matkou.

Pri písaní som si uvedomila, že nejedna žena, tak ako hlavná hrdinka Nina, má aspoň jeden jediný dôvod, ktorý ju robí odolnou voči chybám a prešľapom, čo urobili jej matka a manžel. Áno, rany sa nikdy nezahoja úplne, ale môžu byť zdrojom novej sily.

Urobte si radosť a začítajte sa do mojej knihy. Určite prídete na iné myšlienky, niečo sa dozviete, niečo pochopíte, alebo si iba vyčistíte hlavu. Dokonalého manžela si môžete objednať aj online. Napríklad na https://www.bux.sk/knihy/571048-dokonaly-manzel.html alebo na https://www.martinus.sk/?uItem=750873

Zostaňme zdraví !

Adriana

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články