Aktuálne 

Veľmi milá spomienka pani Violy Tužinskej

Fotografia vľavo je stará 33 rokov. Presne toľko má teraz jej dcéra.

 

„Dobrý deň Superbabky,“ napísala nám pani Viola Tužinská z Detvy. “ Ja síce ešte nie som babka (babkujem len kamarátkam), ale vek už na to mám. Je to tak dávno, keď sa mi narodila moja dcéra, ale spomienky sa vďaka fotografiám vynoria opäť. Ani sa mi nechce veriť, že moje dieťa má dnes 33 rokov. Vyštudovala  umenie  – interiérový dizajn, je magisterka a žije v Amerike. Pracuje ako bodypainterka, tvorí kostýmy a je šťastná. Pozrite sa, ako sa „domaľovala“ na reklamu, ktorú si sama pre svoju profesiu vyrobila.

Ja som na  invalidnom dôchodku a nemala som šťastný život. Od narodenia sa za mnou ťahá ako červená čiara týranie. Nechcem sa o  tom rozpisovať.  Vďaka bohu je to už za mnou. Teraz žijem v krásnom vzťahu a dúfam, že zostaneme spolu až do smrti. Môj partner má zlaté srdce!

Napriek invalidite žijem aktívny a  bohatý spoločenský život. Mojou srdcovkou je maľovanie. Mala som vyše  30 výstav a získala som rôzne ocenenia. Celoživotne sa vzdelávam vo výtvarnom umení. Zaujímam sa aj o  humanitné vedy všetkého druhu, ale hlavne sa snažím žiť pre prax.

Text a foto Viola Tužinská

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články