Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Vďaka „fitku“ som opäť fit, hovorí 67 ročná pani Veronika

Volám sa Veronika, mám 67 rokov, bývam v Prešove. Na dôchodku som sedem rokov. Pracovala som v lekárni, prevažne v ženskom kolektíve, čo nerobilo stále dobrotu. Chcem vám rozpovedať môj príbeh, ako ma zradilo moje zdravie a čo, alebo kto mi pomohol. Prvá embólia prišla v roku 1996 po ženskej operácii. Po liečbe a následnom liečení v Tatranskej  Kotline to bolo fajn a po dvoch mesiacoch som už pracovala. Tá druhá embólia prišla v roku 2012. Mala som obrovské problémy s dýchaním, pracovať som už nemohla a bohužiaľ spraye, ktoré mi predpisovali, mi nerobili dobre… Keďže máme v blízkosti bydliska fitness a ja som dosť akčná, išla som tam a poprosila som, či by bol niekto ochotný sa ma ujať, lebo som potrebovala špeciálne cviky na dýchanie…

No vyľakala som všetkých až na najkrajšieho chalana, ktorý tam bol… Tak sme začali… Pomaly, doslova krok za krokom už skoro ráno o šiestej, lebo Matej bol študent.Trpezlivý, fantastický tréner.

Používa aj palicu, ale samozrejme len na cvičenie.

Krajšie rána som od vtedy nezažila. Manžel je lekár, ale  už tiež na dôchodku. Mám dve dcéry, tie ma najviac podporujú spolu s 9 ročnou vnučkou.

Minulý rok v novembri sme cvičeniu  pridali aj zdravý jedálniček a 15 kíl je dole. No mojou prioritou je dýchanie! Bola som v dobrom slova zmysle v šoku na pravidelnej lekárskej kontrole, lebo všetky výsledky sú vzhľadom na môj vek úžasné. Preto odporúčam každému, kto môže, aby cvičil! Ale je dôležité, kto pri vás stojí, kto vás motivuje. Tak to je môj príbeh. Som presvedčená, že tri hodiny v týždni si nájde každá žena, ktorá chce.

Odhoďte svoje zbytočné zábrany a začnite, tak ako ja. Samozrejme krásny tréner to istí. 

Pozdravujem všetky Superbabky.

Veronika

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články