Výchova detí 

Účinky tejto staročínskej cesnakovej kúry vás milo prekvapia

Nemajte z neho strach! V nasledujúcich týždňoch sa nebudete musieť presťahovať na opustený ostrov – nebudete totiž zapáchať po cesnaku (nanajvýš chvíľu po príprave).

Dobre očistený cesnak bez použitia noža a akéhokoľvek kovu v množstve 350g sa roztlačí dreveným tĺčikom na drevenej doštičke, alebo skle. Potom sa zaleje 200g čistého liehu (96%). Nepriehľadnú nádobu treba dobre uzavrieť, podľa možnosti hermeticky a uložiť do tmavej pokojnej miestnosti a nechať lúhovať zazátkované na nejakom pokojnom mieste. V tme za občasného premiešania necháme vylúhovať 10 – 14 dní. (Miesto by nemalo byť príliš teplé, ale ani príliš studené).

Po tejto dobe preceďte tekutinu cez husté sito, plátno, gázu, alebo cez riedke sito s vatou, opäť bez dotyku kovu – a cesnaková tinktúra je hotová. Jeden diel je najlepšie dať do malej pipetovej fľaše. Precedená tekutina sa nechá 2-3 dni ustáliť. Potom tinktúru zlejeme, cesnak cez viackrát zloženú gázu pretlačíme. Po usadení prefiltrujeme do menšej fľaštičky z tmavého skla s dobrým uzáverom.

>L I E Č B A :

Do 0,5 decilitra čerstvého neprevareného mlieka (mlieko môže byť aj vlažné) sa vždy pred jedlom nakvapká podľa rozpisu v tabuľke uvedené množstvo získanej tekutiny.

DEŇ

RAŇAJKY

OBED

VEČERA

1

1 kvapka

2 kvapky

3 kvapky

2

4 kvapky

5 kvapiek

6 kvapiek

3

7 kvapiek

8 kvapiek

9 kvapiek

4

10 kvapiek

11 kvapiek

12 kvapiek

5

13 kvapiek

14 kvapiek

15 kvapiek

6

15 kvapiek

14 kvapiek

13 kvapiek

7

12 kvapiek

11 kvapiek

10 kvapiek

8

9 kvapiek

8 kvapiek

7 kvapiek

9

6 kvapiek

5 kvapiek

4 kvapky

10

3 kvapky

2 kvapky

1 kvapka

11

25 kvapiek

25 kvapiek

25 kvapiek

V nasledujúcich dňoch vždy 10 minút pred jedlom 25 kvapiek až do úplného spotrebovania tekutiny.

Organizmus sa očistí od prebytočného tuku. Zlepší sa výmena látok a krvné cievy sa stanú elastické. Priamo ovplyvňuje hypertóniu (zvýšený krvný tlak, upchatie ciev, srdcové choroby, myokarditídu, sklerózu, zápal srdcových svalov, stenokarditídu, poruchy srdcových svalov, zvápenatenie srdcových ciev, arteriosklerózu, bolesti hlavy, pomáha normalizovať tlak, zlepšuje imunitu, funguje aj ako účinné antibiotikum.

V organizme sa stratia rôzne zápaly a nádory. Lieči šumenie v hlave a podporuje vzrast. Milo vás prekvapí, aká pekná bude vaša pokožka a váš celkový vzhľad. Vaše telo bude zbavené toxických látok a oči vám budú žiariť. Táto kúra by sa mala robiť dvakrát do roka. Keď ju už raz vyskúšate, pravdepodobne si obľúbite cesnakovú kúru navždy.

Kontraindikácia kúrou cesnaku: pozor pri akútnej forme ochorenia obličiek! Kúra sa neodporúča ani tehotným ženám a ľuďom s epilepsiou.

Upozornenie: cesnaková kúra je veľkým náporom pre obličky, preto odporúčame piť denne aspoň 2 – 2,5 litra vody, a ak je možné, treba zvýšiť pohybové aktivity, a počas kúry neužívať kávu, kakao, silný čaj, korenie a ostré korenie.

Alkohol je zakázaný, môže spôsobiť vážne komplikácie!!!!!!!!!!

Foto Pixabay.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články