Moje bývanie 

Toto že je panelák?

Malé, neútulné a nezriedka aj nepraktické panelové byty si  mnohí ich majitelia dokázali sami, alebo s pomocou architekta nielen prebudovať do krásy, ale dokonca aj zvýšiť štandart.

Byt, ktorý vám chceme predstaviť má 70 m2. Architekt v ňom navrhol niekoľko zásadných úprav, ktoré trojizbovému bytu jednoznačne pomohli. Najskôr bolo treba urobiť niekoľko stavebných zmien.

Napríklad spálňa sa rozšírila na úkor predsiene o šatníkovú skriňu, kúpelňu zase zväčšilo to, že WC  bolo presunuté do novovybudovanej miestnosti. Teraz je v kúpeľni nielen veľká vaňa, ale aj samostatný sprchovací kút.

Po premiestnení WC je síce kuchyňa o čosi menšia, ale nový múr v nej vytvorí zaujímavý výčnelok, do ktorého presne zapadla kuchynská linka. Odstránený bol aj kovový rám presklenej steny oddeľujúcej kuchyňu od obývačky.

Okrem moderného a praktického zariadenia, zvláštneho osvetlenia v obývačke a jedálenského stola nás zaujalo farebné riešenie bytu. Kuchyňa aj obývačka sú v dvoch odtieňoch lososovej. Novovytvorený výklenok je tmavší, ostatné steny sú svetlejšie. Farebné riešenie tón v tóne vzniklo opäť náhodne. Po namaľovaní výklenku sa domácim zdala zvolená farba pritmavá a tak na ostatné steny vybrali o čosi svetlejšiu.

 

Ako vidno trojizbový byt v paneláku poskytol dvom mladým ľuďom, ktorý sa naplno venujú svojim profesiám, pohodlné bývanie a dostatočný komfort.

Foto a text archív redakcie + Pineterst.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články