Aktuálne Dobré rady 

Tichá noc? Tak tú tento rok nečakajte! Vďaka Mixitu to bude cez sviatky totiž parádne chrumkať

Pripomínajú vám blížiace sa Vianoce už od októbra… A vy ste za to radi. Čo je to? Predsa vianočné hity od Mixit! V sviatočnej kolekcii nájdu svojich obľúbencov chrumkáči naladení na škoricovo–badiánovú vlnu, vianočný škriatkovia však vyčarovali aj jednu novinku pre milovníkov prekvapení. Oriešková smršť, lupienková fujavica, čokoládové záveje a chumelice škorice i ďalšieho korenia sú len čriepky zázrakov a kúziel, čo sa práve teraz odohrávajú pri Mixit peciach.

Neželá si viacej nič, kto má Vianočný mix

Historicky najpredávanejšia mixiťácka zmes so sušenými jabĺčkami, brusnicami, čokoládou a zmesou orechov v omamnom korení prevonia každú kuchyňu a nemusíte s ňou čakať až na advent. Na tento sviatočný hit sa objednávky kopia pol roka dopredu a chuťové bunky sa nevedia dočkať, kedy si prídu na svoje. To viedlo v Mixite k významnému kroku. Vôbec nič na zložení mixu nezmenili a zostal chuťovo rovnako geniálne vyladený ako minulý rok. Čo by aj menili, keď si ho všetci zamilovali taký, aký je.

Vianočný MIX, 625 g. Zoženiete na www.mixit.sk za 9,59 €.

Vianočná novinka bola by príma

… preto je tu Čarovná zima! Magický proces výroby si  v Mixite dôkladne strážia, kúzlo chuti tohto sypaného čaju však prezradili. Z každého hrnčeku sa budú linúť jabĺčka, hrozienka, pomarančové plátky a kôra, škorica a ešte pár voňavých ingrediencií navyše.

Čaj Čarovná zima, 90 g, zoženiete na www.mixit.sk za 6,59 € od polovice novembra.

Ranná ako polnočná? Mixit Kaša Vianočná

Pozrieť sa z okna spálne a uvidieť zasneženú krajinu, tak má vyzerať vianočné ráno. A ako má chutiť? Po sušenom pomaranči, čokoláde s karamelom a voňať má ako klinček a badián. Pšenová Vianočná kaša priláka aj samotného Ježiška a rozhodne ju nemusíte len raňajkovať. Hrejivá dobrota vám v miske bude robiť sviatočnú spoločnosť pokojne aj večer pri sledovaní filmu.

Vianočná kaša, 270 g. Zoženiete na www.mixit.sk za 6,59 €.

Čo nám to Ježiško nesie? Vianočné oriešky z pece

Lup lup lup. To nepraská Ježiškovi v krížoch. Mixiťáci sa rozhodli, že ani tieto Vianoce nebudú v znamení pôstu a pri peciach už lúskajú zmes vlašákov a mandlí, ktoré dozlatista upečú, no pred tým ich ešte vykúpu v mede, karameli a kokosovom cukre. Namiesto peny dostanú do kúpeľa poprašok cejlónskej škorice, badiánu a klinčeku, aby z tejto starostlivej procedúry vyšli v plnej sile potešiť niekoho pod stromčekom.

Vianočné orechy z pece, 125 g. Zoženiete na www.mixit.sk za 6,19 €.

Cítite to? Škorica, badián, orechy, čokoláda aj sušené citrusy… To za sebou asi vianoční škriatkovia v Mixite nezavreli dvere. Zabudnite na Popolušku s jej tromi orieškami a napíšte na list Ježiškovi radšej Mixit. V ňom ich totiž nájdete zaručene viac. A k tomu aj ďalšie dobroty. Vyberte si na mixit.sk/hotove-mixit/vianoce.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články