Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Takto veselo bolo včera na krste knihy Tisíc a jedna noc s Arabom

Renáta Názlerová je autorka nejedného úspešného románu. Na pulty kníhkupectiev prichádza jej ďalšia knižná novinka Tisíc a jedna noc s Arabom, ktorá rozpráva pútavý príbeh o láske slovenskej ženy odohrávajúci sa najmä v arabskom svete. Ten je pre autorku neustálou inšpiráciou, jeho krajiny ju dlhodobo lákajú a rada ich navštevuje. V jej najnovšom románe Tisíc a jedna noc s Arabom sa presvedčíte, že skomplikovať si život je veľmi jednoduché. Hlavnú hrdinku však rozhodne netreba odsudzovať. Pretože čo sa stalo jej, pokojne sa môže stať aj vám. Už cez najbližšiu dovolenku.

Sofia je žena ako mnohé iné. Má manžela, dve dospelé deti, no šťastná nie je. Žije stereotypne, bez lásky, bez dobrodružstva, bez sily čokoľvek vo svojom živote zmeniť. Osud má však pre ňu prichystanú inú cestu. Ocitne sa v arabskej krajine, kde dôjde k teroristickému útoku. Táto udalosť spustí lavínu diania a jej doterajšia existencia sa otrasie v základoch.

 

Nielen preto, že sa zamiluje do muža, s ktorým akýkoľvek vzťah nemá perspektívu. Ale aj preto, že je to moslim, ktorého názory na lásku a na život nastavia nekompromisné zrkadlo jej vlastnému srdcu a rozumu. Ako sa s touto skúsenosťou vysporiada? Rozhodne sa pre život v cudzine? Alebo urobí poriadok so svojím nepodareným manželom a s nevďačnými deťmi?

Knihu pokrstil herec Milo Kráľ

Mama a syn Názlerovci

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články