Tipy triky 

Tablety Somat s ešte účinnejšími funkciami a novým dizajnom

Čas strávený doma nám momentálne prináša množstvo povinností v domácnosti. Možno ste si aj vy všimli, že kuchyňa je jedným z najvyťaženejších miest a umývačka riadu je zapnutá akosi častejšie. Uľahčite si prácu s obľúbenými tabletami na automatické umývanie riadu Somat GOLD od spoločnosti Henkel, ktoré odteraz obsahujú ešte účinnejšiu formulu na umývanie riadu a zmenou prešiel aj ich dizajn.

Práca z domu, štúdium na diaľku a sychravé jesenné počasie nás predurčujú na teplo domova. S tým súvisí aj väčšia vyťaženosť kuchyne a častejšie umývanie riadu. Nemusíte mať však žiadne starosti navyše, vylepšené tablety Somat GOLD sa postarajú o dokonalú čistotu a prinavrátia riadu pôvodný lesk. Ich tajomstvo je v novom zložení, vďaka čomu sa tableta rýchlejšie rozpúšťa a je vysoko účinná aj pri krátkom umývacom cykle.

Receptúra tabliet Somat GOLD je založená na technológii hĺbkového čistenia, ktorá si hravo poradí s pripáleninami a účinne odstráni aj zaschnuté škrobové škvrny, ako sú tie od ryže či ovsených vločiek. Bez ohľadu na to, aké dobroty pripravujete, nemusíte sa obávať, že riad ostane poznačený nečistotami.

Značka Somat berie ohľad aj na životné prostredie. Obal je recyklovateľný a fólia na tablete je rozpustná a biologicky odbúrateľná. Obal zároveň prešiel zmenou dizajnu, ktorá sa dotkla všetkých produktov značky Somat – držiteľa najvyššieho ocenenia kvality od nemeckého testovacieho inštitútu TÜV.

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články