Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Sme výborná „parta“ a takto si užívame jeseň života, hovorí Viera Šandorová

Neviem ako vy, ale ja som sa na dôchodok, respektíve na roky na dôchodku veľmi tešila. Nebudem tu písať o tom, že ako sa u nás majú dôchodcovia, koľko dostávajú dôchodok, lebo je zrejmé, že nič na tom nezmením. Chcem v krátkosti  napísať o tom, ako si toto obdobie, ako tomu hovoríme „jeseň života,“ vieme krásne užiť so svojimi priateľmi, kamarátkami, ich deťmi, aj vnúčatami.

Stretávame sa totiž počas víkendov a každý má inú tematiku. Jednou bola práve tematika Jeseň života, ktorá sa spájala s odchodom do dôchodku našej úžasnej kamarátky Ivanky a my sme si každá podľa svojej predstavy mali zhotoviť kostým, ako asi budeme v neskoršom veku vyzerať (nakoľko teraz ešte všetky vyzeráme veľmi dobre).

Takto sme sa vymódené vybrali na hlavnú ulicu mestom. Ľudia si nás fotili a tešili sa spolu s nami, že aké sme plné elánu, zábavné a žiadna z nás sme nemali pocit, že nás dobehlo nejaké číslo, ktoré v živote nič neznamená. Preto ak máte naozaj skutočných priateľov, ktorí stoja pri vás, stretávajte sa, robte si takéto malé radosti s veľkým zážitkom, lebo toto sú momenty, pre ktoré sa naozaj oplatí žiť. Nehanbime sa občas byť deťmi, veď je to najkrajšie obdobie v živote. Prajem nám všetkým ženám, krásnu jeseň života, užite si ju v zdraví.

Ešte niečo…. medzi nás radi chodia aj mladšie ročníky. Vždy nám pripomenú, že nám závidia takúto žúrku, že ako sme zohraté, že aj oni v našom veku majú predstavu o takomto veselom živote. Trochu nám tie naše oslavy, vyhodenie si z kopýtka prekazila korona. Veríme, že všetko pominie a na september  už pripravujeme tému „Dámy na dedine“.

Text a foto Viera Šándorová

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články