Krása Najčítanejšie 

„Robiť ženy krajšími ma stále baví,“ hovorí 62 ročná Elena Stachová

Od pokládky koaxiálnych, neskôr optických  káblov k profesii vizážistky je naozaj ďaleko. 23 rokov strávila pani Helena Stachová z Púchova na montážach a potom sa rozhodla, že si urobí v Prahe kurz a neskôr ešte veľa ďalších kurzov a dnes je z nej veľmi úspešná vizážistka. Baví ju robiť ženy krajšie.

 

 

„Ďakujem  za príležitosť Štúdiu krásy Jarka, ktoré mi len nedávno dalo možnosť nalíčiť svadobné dámy z Francúzka. Všetci boli milí aj keď sme sa nevedeli dohovoriť. Mobilný prekladač nám spravil humornú náladu, lebo preložil vždy dáku blbosť, ale keď ide ženám o krásu, nie sú žiadne jazykové bariéry. Zuzana Čmelová spravila pekné vlasy podľa želania a ja som sa snažila farbičkami dotiahnuť sviežu vizáž.
Janka je moja dlhoročná kamarátka zo strednej školy. Od vysokej školy žije v Prahe. Raz som ju nalíčila po nákupe pekných šiat a ukázala som jej, ako sa niekoľkými farbičkami a upravenými vlasmi môže ešte vylepšiť. Videla to aj mladá generácia a tak ma celá veľká rodina pozvala  na krásnu svadbu v Liptovskom Mikuláši. Už od rána od šiestej som líčila mladé i zrelé a samozrejme aj nevestu a to všetko vo veselej svadobnej nálade. Bol to pre mňa krásny zážitok. Do zrkadla sa pozreli až keď boli hotové. Ich spokojnosť bola mojou odmenou.“

Dámy nebojte sa farbičiek stačí len trošku a pri výnimočnej príležitosti sa budete cítiť krásne!
Text a foto Elena Stachová
Ale musím pridať ešte jednu fotografiu, aby ste videli aká krásna je stále aj pani Stachová! (Libuša Sabová)
 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články