Aktuálne Pre zábavu 

Poďme sa trošku zregenerovať do teplej vody aj keď je vonku sneh

Thermál v Mederi otvorí nový wellness

Už čoskoro otvorí THERMAL CORVINUS Veľký Meder nové wellness centrum. Bude tam nový saunový svet so štyrmi prijemnými saunami a rekreačnou miestnosťou so soľnými kvádrami. Predpokladaný termín otvorenia je jar tohto roka. Ale stredisko ponúka príjemný relax stále.

Je známe vodou uvoľnujúcou svalstvo a pôsobiacou priaznivo na pohybový systém človeka. Voda je vhodná pre seniorských návštevníkov, ktorí si potrebujú zregenerovať organizmus. Teplota sa počas chladnejších mesiacov pohybuje od 28 do 38 °C, čo rekreantov príjemne zohreje. Súčasťou bazénov sú  vodné trysky a masážne sprchy. Deti a rodičia si určite prídu na svoje v Rodinnom zábavnom bazéne s interaktívnym vodným ihriskom s vodnou vežou, vodopádmi, vodnými sprchami, 500 litrovým vedrom, vodnými clonami, delami a kĺzačkami.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

V areáli sa nachádza aj krytý plavecký bazén s dĺžkou 25 metrov. V THERMAL CORVINUS Veľký Meder nájdete stravovacie zariadenia, obchodíky aj vinárničku. Vo vstupnej hale funguje interiérové detské ihrisko, kde sa deti môžu vyšantiť pričom rodičia môžu oddychovať pri káve vo vedľajšej reštaurácii. Za troj hodinový vstup počas pracovných dní zaplatíte 6 Eur. Počas víkendov je vstup o 1 Euro drahší. www.thermalcorvinus.sk

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články