Najčítanejšie 

Pobyty so Štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR od 169,00 € / pobyt so SOREA

Pobyty pre dôchodcov SR so štátnou účelovou dotáciou 50,00 € na 1 pobyt / 1 osoba

Čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. je zabezpečované prostredníctvom KOZ SR.

Vážení klienti hotelovej siete SOREA !
Oznamujeme vám, že sme zahájili príjmanie objednávok a predaj rekreačných pobytov so štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR!
Prvý možný termín nástupu na pobyt so štátnou účelovou dotáciou je od 16.4.2023 do hotelov SOREA v Bratislave, v Nízkych i Vysokých Tatrách a na Spiši v Starej Ľubovni. Tak ako po minulé roky je možné prihlásiť sa na pobyt aj do hotela Zámok Topoľčianky a do hotela FLÓRA v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. 

Pobytu so štátnou účelovou dotáciou sa môže zúčastniť poberateľ starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku alebo výsluhového dôchodku, ktorý nevykonáva činnosť zakladajúcu nárok na príjem zo závislej činnosti alebo na príjem z podnikania a z inej samostatnej zárobkovej činnosti, má trvalý pobyt na území SR a spĺňa podmienku na čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. Túto skutočnosť musia klienti potvrdiť podpísaním Čestného vyhlásenia, ktoré ako súčasť dotačného poukazu obdržia pri nástupe.
Účastník rekreácie, ktorý už využil prostriedky štátnej účelovej dotácie, si môže v príslušnom roku zakúpiť v spoločnosti SOREA iný cenovo zvýhodnený pobyt pre seniorov od 60 rokov.

Čo vám ponúkame?

7 dní / 6 nocí – ubytovanie s PLNOU PENZIOU ( raňajky – obed – večera ) a DPH v cene pobytu !

6x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
PLNÁ penzia – 6x raňajky, 5x obed, 6x večera, vrátane DPH (bohaté bufetové raňajky, viacchodový servírovaný obed, viacchodová servírovaná večera, resp. bufetová večera)

Pobyt so štátnou účelovou dotáciou začína v nedeľu večerou a končí v sobotu raňajkami ( po dohode s hotelom možnosť posunu termínu ). Záujemca o pobyt so štátnou účelovou dotáciou môže vykonať rezerváciu priamo v príslušnom hoteli SOREA, v Hoteli Zámok Topoľčianky a v hoteli FLÓRA.
Pobytu so štátnou účelovou dotáciou je možné zúčastniť sa len jeden krát počas príslušného kalendárneho roka!

Vernostná zľava SOREA , ani žiadna iná zľava sa nevzťahuje na pobyty so štátnou účelovou dotáciou.

Spolu s manželom a s domácim maznáčikom – zvieratkom.

Ak jeden z manželov nespĺňa podmienku nároku na pridelenie Štátnej účelovej dotácie, môže využiť  inú ponuku hotelov SOREA, hotela Zámok Topoľčianky a hotela FLÓRA – cenovo zvýhodnený SENIOR FIT pobyt aj pre pracujúcich dôchodcov, alebo iný seniorsky produktový Relaxačný balíček. Ako sprievodcov si môžu so sebou zobrať aj rodinných maznáčikov. Takmer všetky hotely SOREA umožňujú za poplatok pobyt so zvieraťom (výnimkou je hotel SOREA TITRIS, kde nie je povolený vstup so zvieraťom).

Ceny pobytov a rezervácie

V priloženom letáku nájdete prehľad cien pobytov do 9.12.2023 podľa jednotlivých hotelov.
Rezervácie :
hotel SOREA REGIA – regia@sorea.sk, Hotel SOREA MÁJ – maj@sorea.sk, Hotel SOREA ĎUMBIER  – dumbier@sorea.sk, Hotel SOREA SNP – snp@sorea.sk, Hotel SOREA TRIGAN – trigan@sorea.sk, Hotel SOREA URÁN – uran@sorea.sk, Hotel SOREA TITRIS – titris@sorea.sk, Hotel SOREA HUTNÍK I. – hutnik@sorea.sk, Hotel SOREA ĽUBOVŇA – lubovna@sorea.sk
hotel Zámok Topoľčianky –  zamok@zamoktopolcianky.sk
hotel FLÓRA, Trenčianske Teplice –  recepcia@hotelflora.sk

Prajeme vám krásne zážitky v hoteloch SOREA, v Zámku Topoľčianky a v hoteli FLÓRA !

LETÁK ŠUD pobytov pre rok 2023


Ilustračná foto Depositphotos.cm

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články