Tipy triky 

Persil Sensitive – jednotka na trhu pre citlivú pokožku

Pranie mnohí z nás berú ako rutinnú činnosť, pri ktorej sa oblečenie vyčistí, avšak zabúdame na to, že niektoré pracie prostriedky môžu spôsobiť silné alergické reakcie, podráždenú až začervenanú pokožku. A tá vie veľmi potrápiť nielen malé deti, ale aj alergikov. Práve preto boli vyvinuté špeciálne pracie prostriedky, ktoré zabezpečia čistú bielizeň a sú šetrné k citlivej pokožke.  

Pokožka je najväčším orgánom ľudského tela a má svoje prirodzené pH, ktoré je mierne kyslé. Narušenie pH môže viesť ku poškodeniu a podráždeniu a robiť ju tak citlivejšou. Povrchovo aktívne látky v pracích prostriedkoch pôsobia pri nosení aj na kožu a zvyknú spôsobiť jej vysúšanie. Preto malé deti a alergici vyžadujú špeciálnu starostlivosť aj o pokožku, aj o samotné pranie oblečenia. Oblečenie by sa malo prať vo vyhradených druhoch pracích prostriedkov, ktoré vyčistia oblečenie a odstránia baktérie, plesne a vírusy.

Práve pre ľudí s citlivou pokožkou a malé deti je tu Persil Sensitive, špeciálne vyvinutý a dermatologicky testovaný prací prostriedok, ktorý je vďaka svojmu zloženiu šetrný k pokožke. Obsahuje len prírodné ingrediencie bez farbív a konzervantov a dopĺňa ho hypoalergénny parfum s jemnou vôňou Aloe Vera. Účinne odstraňuje škvrny a pritom zanecháva bielizeň dlhodobo sviežu a čistú. Svojou kvalitou a jemným zložením sa teší veľkej obľube medzi spotrebiteľmi, čo potvrdzuje aj fakt, že Persil Sensitive je jednotkou na slovenskom trhu v segmente pracích prostriedkov pre citlivú pokožku. Obľúbený Persil Sensitive je k dispozícií v troch alternatívach: ako prací prášok, gél a pracie kapsuly.

Foto Seessame

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články