Aktuálne Pre zábavu 

Pavol Habera sa teší na CIBULA FEST

Už len pár dní zostáva do otvorenia brán najväčšieho česko-slovenského festivalu CIBULA FEST, ktorý bude svojím programom najsilnejší v jeho histórii. V pohraničnom pásme na letisku v Holíči pravidelne vystupujú najväčšie hviezdy českej a slovenskej hudobnej scény a väčšina z nich má už svoju premiéru na tomto podujatí za sebou, no radi sa sem vracajú. Jednou z výnimiek je kapela TEAM s frontmanom Pavlom Haberom. Legendárny hitmaker a porotca najsledovanejšej speváckej súťaže sa na CIBULA FESTe predstaví prvýkrát. A nevie sa dočkať. Nenechajte si ujsť jediný koncert Paľa a Teamu v tomto roku. Jedným z hlavných ťahákov bude bezpochyby práve porotcovský kat Habera a jeho skupina. „23. júla v nedeľu budeme hrať na festivale CIBULA FEST. Kto chcete, príďte sa tam pozrieť, že vraj je tam strašne dobre. Teším sa na Vás,“ prihovoril sa vo videu ku svojim fanúšikom Habera. Habera svojím vystúpením vo večerných hodinách uzavrie festivalový program v Holíči. Pavol Habera aktuálne promuje singel Všetko sa môže stať, ktorý je titulnou piesňou k filmu Nikdy nehovor nikdy.

 

Pieseň Všetko sa môže stať:

https://www.youtube.com/watch?v=JdjlXybSlDs

Príde aj Tublatanka, No Name, Kabát, Tomáš Klus a veľa ďalších

Okrem neho sa na trojdňovom sviatku českej a slovenskej hudby predstavia hviezdy ako Kabát, Tublatanka, Horkýže slíže, Mirai, Kali a Peter Pann, Tomáš Klus, No Name, Sima, Gladiátor, Peter Nagy a Indigo, Majself, Heľenine oči, Traktor a mnohí ďalší. Premiéru na CIBULA FESTE zažije aj kultová Tublatanka a český Traktor.

Súčasťou trojdňového festivalu, ktorý začne v piatok 21. júla bude okrem skvelého hudobného programu aj sprievodný program, k dispozícii budú rôzne zábavné a športové aktivity, stanové mestečko s možnosťou parkovania priamo pri stane, nadštandardné VIP toalety pre všetkých návštevníkov a niekoľko ďalších prekvapení.

Šancu  zakúpiť 3-dňový festivalový pas za zvýhodnenú cenu 70 € v sieti Predpredaj.sk. ste už premeškali a možno niektorí ho už opatrujete doma. „Po 15. júni sa  cena zvýšila. V minulosti sme krátko pred festivalom dopredávali vstupenky so zľavami, tentokrát žiadne last minute zľavy neplánujeme. Ceny jednotlivých vstupeniek, či už jednodňových, alebo trojdňovej permanentky, sú na rozsah programu a počet TOP kapiel veľmi prijateľné. Chceli sme za rozumnú cenu dopriať našim návštevníkom čo najväčší hudobný zážitok,“ povedal organizátor Vladimír Chrenka.

Nedeľný program by chceli organizátori venovať aj deťom.

„Vystúpi Veseluška a Berušky, deti si budú môcť zaskákať na veľkých skákacích hradoch, užijú si 26-metrovú džungľu, opičiu dráhu, maľovanie na tvár, absolvujú remeselné dielničky, koncerty, zahrajú sa s farebným pieskom či zatancujú na bublinkovej diskotéke. Pre všetky deti do 10 rokov je vstup v sprievode rodičov zdarma a rovnako ani za detské atrakcie nebudú platiť absolútne nič,“ povedal organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Pre návštevníkov, ktorí sa rozhodli využiť na prenocovanie stanové mestečko, budú pripravené aktivity na trávenie voľného času v podobe vodného futbalu, volejbalu a ďalších športov, sprchovacie boxy s teplou vodou, uzamykateľné boxy na úschovu osobných vecí, nabíjacie boxy na mobilné telefóny, stánok s občerstvením, kde budú podávané aj raňajky. „Stanové mestečko bude umiestnené mimo areálu festivalu, avšak bude oplotené v jeho bezprostrednej blízkosti so samostatným vstupom,“ dodal Chrenka.

 

Viac info na cibulafest.eu, vstupenky kúpite online z pohodlia domova na Predpredaj.sk alebo osobne na niektorom z predajných miest.

 

Zdroj foto: Access Production

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články