Aktuálne Dobré rady 

Pandora šperk pre svoju starkú

Hľadáte darček pre svoju starkú? Stavte na šperky Pandora. V živote žien majú špeciálne miesto nielen ako ozdoba. Môžete nimi vyjadriť svoje pocity a hodnoty a zároveň sú peknou spomienkou na blízkych. Emocionálna hodnota šperku tak často prevýši jeho cenu.

Myslite na praktickosť a pohodlie

Dôležitým faktorom pri výbere šperku pre vašu starú mamu je pohodlie pri nosení a zapínaní. Myslite na to, že motorika staršieho človeka už nemusí byť dokonalá a niektoré typy zapínania by starkú viac potrápili, ako potešili. Pri náramkoch Pandora môžete, napríklad, zvoliť zaťahovací mechanizmus. Nasadenie tohto náramku je omnoho jednoduchšie ako pri modeloch s klipovým zapínaním.

Symboly Pandora, ktoré zahrejú pri srdci

Šperky často nesú hlboký význam a emócie. Vyberte preto pre starkú šperk, ktorý symbolizuje rodinu, deti a vnúčatá. Pandora ponúka rôzne symbolické náhrdelníky, náušnice prívesky aj klasické korálky na náramky. Obľúbené sú najmä rôzne srdiečka s nápismi, stromy života a rodiny, ale nájdete aj mnohé ďalšie, ktoré môžu predstavovať rodinné väzby a lásku k vnúčatám.

Elegantné šperky Pandora pre dámu

Ku starým mamám vzhliadame ako k dámam. Často preferujú rafinované a elegantné šperky, ktoré podčiarknu ich ženskosť. Krásny náhrdelník, náramok alebo žiarivé náušnice z kolekcie Pandora Timeless sú ideálnym doplnkom. Vždy sa však riaďte najmä vkusom a štýlom obliekania vašej babky. Vyberať môžete z obľúbených strieborných Pandora šperkov, ale určite nájdete krásne kúsky aj v kolekciách pozlátených žltým alebo ružovým zlatom.

Monogramy a znamenia

Obľúbené sú aj šperky Pandora s písmenkami, ktoré môžu byť začiatočným písmenom mena vašej babky alebo vás. Okrem toho môžete siahnuť po korálkach a príveskoch so znameniami zverokruhu či šperkoch s kameňmi podľa mesiaca narodenia.

Pandora ponúka široký výber elegantných aj symbolických šperkov, ktoré vašu starú mamu určite dokážu potešiť. Záleží len na vás, ktorý sa stane tým špeciálnym kúskom plným emócií.

(PR/SB), zdroj obrázkov: Sofia.sk

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články