Aktuálne Dobré rady 

Očistite si organizmus s ubúdajúcou lunou

UBÚDAJÚCA LUNA (do 17.9.2020) na oblohe signalizuje dobrý čas na očistu organizmu, na uvoľnenie zaťažujúcich nánosov v tele aj cez poživeň. Ak je poživeň živá, pestrá, plná prány – energie, potom aj ona podporí návrat fyzického tela do imunity, vitality, zdravia, pokoja. Jeseň je zas úžasná v tom, že silu, energiu, vitalitu nám pestrofarebne a láskavo núka cez svoje plody. Len natiahnuť ruku, s láskou prijať a žiť životom v súlade s prírodou. Hojnosť plodov preniesť na svoj tanier. Dobrú chuť.

MOMENTÁLNE fungujem v SUPERlady výzve už druhý mesiac s upravenou stravou tak, aby som sa naučila pripravovať si poživeň s najlepšími možnosťami pre svoj mikrobiom. Moje vysvetlenie k mikrobiomu: … aby baktérie v mojom brušku ma milovali a zdravo „žrali“.

Spočiatku prišli pochybnosti, či to dám vzhľadom na moju rozbehanosť. No zámer bol, a cítim, že správny, lebo celý vesmír sa spojil, aby sa naplnil a podpora prichádza aj z môjho okolia. Napríklad dnes: raňajky a obed mi pripravila moja osemnástka, rozumej najstaršia vnučka, večeru moja priateľka, dva šejky – desiatový a druhovečerový – som si pripravila ja. No mňamkavý celý deň bol a som presvedčená, že môj mikrobiom si dnes mädlil ruky, či lepšie povedané jeho rečou – moje zažívanie pre život.

Vaša Sarita Poliaková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články