Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Neuveríte čomu sa venuje táto krásna žena

Vierka Balážová Duchoňová má len 31 rokov, ale medzi fotografmi prírody si už stihla vybudovať veľký rešpekt. Vyrastala na salaši, jej otec choval ovce, robili syr, žinčicu a mali aj chovnú stanicu na plemeno Slovenský čuvač. Prvé dieťa sa jej narodilo, keď mala len 17 rokov. S jeho otcom žili spolu deväť rokov, ale vzťah nevydržal. Šťastie našla až pri druhom manželovi, ktorý rovnako ako ona miluje prírodu. Majú spolu 5 ročného synčeka a možno si spomeniete na jeho fotografiu, ktorú sme nedávno uverejnili na našom facebooku s textom, že je úžasné, keď  rodičia už od mala vedú deti k našim tradíciám.

Vierka pracuje u svokry v obchode v Kláštore pod Znievom, kde kúpite takmer všetko. Ale jej vášňou sú kone. Má 5 kobýl, na ktorých aj učí záujemcov jazdiť. Spolu so svojim otcom majú chovateľskú stanicu od Peňažnej hory na hladkosrsté jazvečíky, ktoré aj poľovne vedú a sú veľmi šikovné. Aj tieto dva krásne psy sú jej veľkou láskou. Vyzerajú síce bojovo, ale sú to úžasní dobráci.

Druhou vášňou je príroda a fotenie. Pozrite, aké úžasné zábery má na svojom konte.

Nebojí sa ani medveďov.

 

 

Pritom je to krehké 49 kilové, 163 cm vysoké žieňa. Ale ako sama hovorí, asi to je jej výhoda, lebo ju zver nevidí, nepočuje.

Foto Vierka Balážová Duchoňová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články