Letné osvieženie ktoré podporí imunituDobré rady 

Namiešajte si letnú pohodu

Leto sa nám všetkým spája s bezstarostnosťou, nejakou tou dovolenkou, ľahším stravovaním a hlavne každý dúfa , že si užije pohodu s rodinou bez starostí- čo nejde bez pevného zdravia.
Letné radovánky nám dokáže pokaziť hocičo. Preto sme si pre vás pripravili dva osviežujúce produkty, ktoré nie len spestria váš jedálniček, ale aj podporia vaše telo v skvelom slova zmysle, či iž ide o krásu alebo imunitu. Tak čítajte ďalej.

Počuli ste už o zázračnej rastline aloe vera? Táto vitamínová bomba sa ľudstvom používa už tisíce rokov. Prvé záznamy siahajú až do starovekého Egypta. O lekárenskej aloe ACTIValoe® forte sa robilo tisíce štúdií, ktoré potvrdili jej pozitívne účinky na organizmus. Má predsa až vyše 200 účinných látok, medzi ktoré patria vitamíny, enzýmy, minerály a iné. Práve jedinečné spracovanie Qmatrix® metódou napomáha ACTIValoe® forte udržať si ich čo najviac. Vedci sa zhodujú v tom, že to nie je jedna zložka, ktorá zodpovedá pozitívnym účinkom aloe vera, ale že je to synergický účinok všetkých kombinovaných zložiek. A to je presne to, čo robí rastlinu tak zaujímavou. Obsahuje množstvo základných vlastností, ktoré sa navzájom dopĺňajú a kombinujú, a preto majú silný účinok. Kombinované vlastnosti dodávajú ľudskému telu naozaj široké spektrum účinnosti. Preukázateľne ovplyvňuje trávenie, pokožku, črevá a imunitu. Mnohé štúdie potvrdili, že naše stravovacie návyky a životný štýl výrazne ovplyvňujú proces nášho starnutia, našu pleť, výskyt vrások.  Pretože má aloe citeľný pozitívny vplyv na imunitu, pokožku, trávenie a detoxikáciu organizmu od nahromadených toxínov, stalo pravidelnou zložkou stravy mnohých ľudí v produktívnom veku.

Ďalším strašiakom našej letnej dovolenky, môže byť práve zápal močových ciest. Cran UrinTM forte 500 ml obsahuje proantokyanidíny, ktoré sú dôležitým parametrom hodnotenia kanadských brusníc pri moji s problémovými močovými cestami. Je vhodný na dlhodobé užívanie, ako prevencia a jeho zapracovanie do dennej rutiny je úplne prijateľné. Má trochu trpkú, typickú brusnicovú chuť, je preto vhodný aj pre diabetikov a deti od 3 rokov, čo je veľkou výhodou nakoľko práve dievčatá mladšieho veku sú náchylné problémy s močovými cestami. Dávkovanie je veľmi jednoduché- 20ml denne, tým pádom jedno balenie vydrží celý mesiac.

Viac sa dozviete na www.barnys.sk.

VYSKÚŠAJTE SI ZDRAVÉ RECEPTY U VÁS DOMA

Nakoľko ACTIValoe® forte aj CranUrinTM forte sú tekuté produkty, zapracovali sme ich do osviežujúcich letných limonád, ktoré pridaním týchto produktov zvyšujú ich benefity pre vaše telo.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články