Najčítanejšie Vzťahy 

Mužov treba neustále chváliť, hysterické výstupy veľmi nepomáhajú

Tipy ako zmeniť partnera k lepšiemu

Viete, čo muži najviac neznášajú na svojich partnerkách? To, že sa stále usilujú ich zmeniť! Napriek ich odporu to však nie je nemožné – len treba vedieť, ako na to. Základom úspechu je, aby snaha o zmenu k lepšiemu zostala pred mužom rafinovane skrytá a on si mohol myslieť, že všetky skvelé nápady pramenia práve z jeho hlavy.

Nepomáha vám v domácnosti?

Umývanie a utieranie riadu, odkladanie oblečenia do skrine, varenie a podobné veci sú pre vášho miláčika neznámymi činnosťami? Zmeňte to! Upozorňujeme však, že sa musíte obrniť nekonečnou trpezlivosťou!

Krok č. 1: tvárte sa, že ste veľmi unavená, že máte veľa práce v zamestnaní či s deťmi a prestaňte brať práce v domácnosti ako nevyhnutnosť. Robte iba to, čo chcete a zvyšok nechajte tak. Skúste svojho drahého s milým úsmevom poprosiť, aby vám s domácnosťou pomohol, presvedčte ho, že je vynikajúcim kuchárom a vychvaľujte pokrmy, ktoré vám pripraví. Nezbierajte zvyšky jeho oblečenia zo zeme a verte, že ak má v sebe aspoň minimum citu pre poriadok, aj jemu začnú po čase prekážať a uvedomí si, že naozaj patria inam ako na dlážku.

Krok č.2: tento krok je o niečo radikálnejší, ale zvyčajne funguje. Vyberte sa aspoň na pár dní na dovolenku, na liečenie, alebo k rodičom s tým, že si musíte oddýchnuť a partnera presvedčte, že je veľmi šikovný a domácnosť aj deti teda určite zvládne na výbornú. Nezostane mu iné, ako sa o to aspoň pokúsiť. Keď sa vrátite späť, bude rád, ak ho aspoň čiastočne od povinností odbremeníte.

Neklape vám to v posteli?

Nikdy mu nehovorte, že je zlý a neschopný milenec. Práve naopak – pripomeňte mu, ako ste spolu kedysi „vyvádzali“ a snažte sa, aby sa tieto časy vrátili. Choďte ku kaderníčke, kúpte sebe aj jemu sexy spodnú bielizeň, deti dajte k mame a urobte si romantický večer. Určite sa vám to vyplatí.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články