Aktuálne Pre zábavu 

Horoskop na máj

Baran 21.3. – 20.4.

Dámy narodené v tomto znamení priam sršia energiou, okolie niekedy nestačí ich dynamickým plánom a nechápe všetky jedinečné a originálne nápady. Najmä muži majú čo robiť, aby sa prispôsobili ich tempu. V stopercentnom pracovnom nasadení však barani často zabúdajú na zdravie a súkromný život. Najlepším riešením bude  využiť voľné májové dni na pobyt v prírode s deťmi alebo priateľmi.

Býk  21.4. – 21.5.

Môžete sa dostať do situácie, keď sa budete musieť rozhodnúť medzi dvoma riešeniami – uplatniť zásadovosť a nekompromisnosť, alebo uprednostniť toleranciu a ľudskosť. Ani jedno, ani druhé nie je celkom ideálne. Skúste kombináciu jednej i druhej alternatívy, v komplikovaných situáciách je optimálna. Poraďte sa s kolegami, na mienke ktorých vám záleží. V okamihu „lámania chleba“ sa však spoliehajte len a len na seba. V každom prípade budete potrebovať veľa síl a energie.

Blíženci  22.5. – 21.6.

Život nie je len škola či práca. Popri povinnostiach, ktoré vás mimoriadne vyťažujú a zamestnávajú, nájdite si čas aj na seba. Chce to lepšiu organizáciu práce, v opačnom prípade sa dostanete do začarovaného kruhu, z ktorého len ťažko uniknete. Trpí partnerský vzťah – skúste doň investovať. Vráťte sa do čias vášho prvého rande, oprášte miesta, ktoré ste radi navštevovali a neodmietajte spoločenské podujatia. Jar je aj časom veselosti. Vychutnajte si ju.

Rak   22.6. – 22.7.

Hoci vaši kolegovia a priatelia prekypujú aktivitou, s príchodom jari na vás dolieha nuda a beznádej. Nezaoberáte sa príliš zbytočne a nezmyselne sami sebou? Prestaňte sa ľutovať a vezmite osud do svojich rúk : zmeňte každodenné stereotypy, premýšľajte, čím by ste mohli vyniknúť  v práci, potešte sa s malými radosťami. Nezabudnite milovanej partnerke či partnerovi darovať niečo milé o originálne. Láska je úžasná vec, nezabúdajte, že je tu aj pre vás.

Lev  23.7. – 23.8.

Váš optimizmus, sila a energia sú nákazlivé. Nie je vari problém, ktorý by ste nevedeli zvládnuť. Máte však chvíľky, keď sa cítite unavení a radi by ste odišli niekam ďaleko, aby ste si oddýchli od každodenných povinností. Levy sú silné osobnosti a v partnerskom vzťahu majú dominantné postavenie. Skúste však aj vy rešpektovať  (okrem vlastných) aj želania partnera, detí, kolegov či priateľov. Po začiatočnom prekvapení pozitívne reakcie nenechajú na seba  dlho čakať.

Panna  24.8. – 23.9.

Dostane sa vám pracovného ocenenia, ktoré si budete veľmi vážiť. Nečudo, veď výsledky v práci pokladáte za svoju osobnú záležitosť, vec prestíže a nie iba pracovných schopností, skúseností a kvalifikácie. Dávajte si väčší pozor na svojich partnerov, najmä ak je vašou výraznou vlastnosťou nedostatok energickosti a razantnosti. Ak podnikáte, preverte si svojich klientov i partnerov, aby ste sa nedostali do finančných ťažkostí a neniesli dôsledky, s ktorými ste vôbec nerátali.

Váhy 24.9. – 23.10.

Váš zmysel pre spravodlivosť je príslovečný. Často však hraničí s tvrdohlavosťou a vedomím, že musíte vyriešiť všetky krivdy a problémy okolo. Nie je to tak. Nechajte aj iným právo na vlastné názory, tvorivý rozlet a pocit, že za vlastné rozhodnutia musia niesť zodpovednosť, aj keď sa niekedy popália. Máte vynikajúce obdobie a postupujete na profesionálnom rebríčku. Sama musíte vedieť, či daň, ktorú platíte v podobe únavy, je primeraná. Preto – zmiernite tempo!

Škorpión  24.10. – 22.11.

Máte pred sebou mesiac, ktorý bude priať veciam lásky a romantiky, v tom najlepšom zmysle slova. Niekde blízko je osoba, ktorá sa uchádza o vašu priazeň, prvé signály dvorenia ste už dostali. Ste na najlepšej ceste takmer bezhlavo sa zamilovať a prežiť nádhernú jar. Nebráňte svojim citom, aj keď v poslednom období ste nemali tie najlepšie skúsenosti a zažili ste sklamania i pády. Láska je práve preto taká nádherná a neopakovateľná. Toto obdobie bude priať aj umeleckým prejavom a tvorbe.

Strelec 23.11. – 21.12.

Ak už dlhšie trpíte nadváhou a nie ste so sebou spokojní, je najvyšší čas urobiť niečo so svojou kondíciou. Pri prejavoch zdravotných problémov navštívte radšej lekára. Jar je tu  a spýta sa vás, čo ste robili v zime. Výsledkom bude unavená pleť, tukové vankúšiky a nechuť čokoľvek pre seba urobiť. Okamžite začnite bojovať: naordinujte si ľahkú diétu, denne choďte na prechádzky a začnite pravidelne cvičiť.

Kozorožec  22.12. – 20.1.

Netrápte sa nad neúspechmi v láske, ten pravý alebo tá pravá na vás ešte len čaká a tie najkrajšie skúsenosti sú ešte len pred vami. Neúspechy v láske zvyčajne predznamenávajú šťastie vo finančnej  a v profesionálnej sfére. Bude sa vám dariť, na obzore je niekoľko dobrých správ, ktoré vám zlepšia náladu a dodajú sebavedomie. Je dôležité, aby ste si začali viac veriť. Vychutnávajte krásy života, nezabudnite na priateľov a obdobie, počas ktorého sa môžete trochu spoločensky „vybúriť“.

Vodnár  21.1. – 19.2.

Chytili ste druhý dych a najmä v práci sa vám začína dariť. Hýrite nápadmi, invenciou, rozdávate dokonca dobrú náladu. Snažte sa, aby vám investovaná energia vydržala čo najdlhšie, pretože máte sklony k lenivosti a zápasíte s nedostatkom vytrvalosti. Z vlastnej skúsenosti viete, že úspech si každý musí zaslúžiť väčšinou sám. Nerozptyľujte sa nepodstatnými vecami a sústreďte sa na to, čo je pre vás v danej chvíli dôležité. Pozor však, aby výrazne nezačalo trpieť vaše súkromie.

Ryby  20.2 – 20.3.

Ak nie ste spokojná so svojim vzhľadom a s kondíciou, je najvyšší čas s tým niečo urobiť, najmä ak sa blížite k zrelému veku. Vyhováranie sa iste nepomôže. Zbytočne sa dostávate do začarovaného kruhu. Vyberte si nejaké fittnescentrum vo svojom okolí, nechajte si urobiť cvičebný program. Ak  k tomu pridáte návštevy typológa, kozmetičky a kaderníčky, uvidíte, že so sebou môžete urobiť malý zázrak. Získate sebavedomie, vnútorná harmónia sa odrazí na tvári a vzhľade. Budete žiariť.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články