Aktuálne Dobré rady 

Hodinový manžel vie čo robiť, keď sa vám v byte pokazí to, čo nezvládnete sami opraviť

Na stene v izbe, ktorá susedí s kúpeľňou som zbadala mokrý fľak. Vykúkal spoza na mieru robenej knižnicovej steny. S manželom sme zvládli knižnicu odskrutkovať a odtiahnuť od steny, ale za ňou nás čakalo ďalšie nemilé prekvapenie. Nielen mokrý fľak, ale už aj plieseň. Odkiaľ tá voda vyteká, na to už naše schopnosti nestačili, i keď sme tušili, že to bude niečo v rozvodoch vody z kúpeľne. Ihneď sme hľadali vodoinštalačných opravárov na internete.

Moja prvá rada: to nikdy nerobte. Prišli s profesionálnou technikou, za výjazd si účtovali veľké peniaze a identifikovali to isté miesto ako my bez techniky. Opravili by to, ale za ešte vyššie náklady ako samotný výjazd.

Druhá a veľmi dobrá rada:  nájdite si na internete stránku Hodinový manžel, opíšte problém, o chvíľu sa vám ozvú a dajú kontakt na odborníka. V našom prípade skúseného staršieho pána, ktorý vie opraviť únik vody vo vodoinštalácii. Prišiel presne v dohodnutú hodinu, so všetkým náradím, aké je na takúto opravu potrebné. Vysekal kachličky, zvaril deravú vodovodnú trubku, všetko po sebe pozametal a vypýtal si  sumu, adekvátnu výkonu. Firma Hodinový manžel hneď na to poslala faktúru a bolo vybavené. Teraz musíme čakať, kým všetko nevyschne a diera po sekaní sa bude môcť opraviť. Už sme dohodnutí s firmou Hodinový manžel, že nám potom pošlú slušného, spoľahlivého kachličkára.

Neberte to ako reklamu pre túto firmu, ale ako dobre mienenú radu pre všetkých, ktorí si nevedia poradiť sami s drobnými, ale aj väčšími domácimi opravami.

Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články