Móda Najčítanejšie 

Elegantné zrelé dámy v dizajnových odevoch Gabriely Giotto

Originálna slovenská módna dizajnérka GABRIELA GIOTTO, ktorú zvyknú nazývať slovenský „Versace“. Jej tvorba dýcha orientálnou farebnosťou, podčiarkuje senzualitu a ženskosť.

Keďže sme portál venovaný ženám v zrelom veku, hneď ako som videla fotografie vašej mamičky mi bolo jasné, že by bolo skvelé nafotiť ju a jej rovesníčky vo vašom jedinečnom dizajn oblečení. Teším sa, že ste s mojím nápadom nielen súhlasili, ale aj zrealizovali toto fotenie.

Modelka: Adriena Horváthová (75 r.)

Foto Gabriela Giotto

„Váš nápad mi bol od prvej chvíle veľmi sympatický. Veď ide tiež aj o aktuálny svetový trend v modelingu rúcať bariéry vekovej diskriminácie. Treba posúvať hranice vnútornej slobody aj vo sfére obliekania. Podľa mňa obidve nafotené dámy vyzerajú úžasne a sami boli prekvapené, ako ich moje oblečenie a styling nielen omladil, ale aj rozžiaril a dodal im sebavedomie. Verím, že tieto zábery budú silnou inšpiráciou aj ostatným ženám, ktoré sa stále nechajú limitovať zaužívanými spoločenskými predsudkami, čo sa v ktorom veku hodí nosiť a čo už nie. A čo na to povedia ľudia?“

 

Modelka Viera Vajaji (71 r.)

Foto Alfréd  Vajaji

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články