Aktuálne Predstavujeme vám 

Boženka Volková, neúnavná organizátorka príjemných stretnutí s indickou kultúrou

Indky a my, to bol názov aprílového programu klubu India. Náš exkluzívny popoludňajší čaj pre dámy sa konal v reštaurácii Royal Kashmir v Rajesh. Ako žijú Indky, ako sa obliekajú a líčia a ako sa zabávajú, som slovenským dámam porozprávala z vlastných skúseností. Snažil som sa aj pre slovenské dámy vytvoriť program podobný tomu, ako sa zabávajú indické ženy. Známe slovenské módne návrhárky Rebecca Justh a Renata La Rena priniesli svoje modely z indických látok a šikovná Kristinka vytvorila krásne obrázky z henny na rukách pre potešenie známych Sloveniek. Naša dlhoročná členka, známa televízna diva Norika Beňačková, mala ako inak skvelú náladu.

 

Pochúťka: moje obľúbené indické jedlo, samosas, chutilo dobre, rovnako ako masala chai. Predstavil sa aj nákazlivý butik Laksmi a vďaka vínu nebola núdza o dobrú náladu pri živej indickej hudbe.

Tanečnica Lydka nám nielen zatancovala, ale vďaka nácviku základných tanečných prvkov bollywoodskeho tanca roztancovala dámy. Na záver som dostal poďakovanie za prepojenie inteligentných Sloveniek so zaujímavými kultúrnymi programami…

Text a foto Božena Volková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články