Móda Najčítanejšie 

Ako vyzerať dobre aj v zrelom veku?

Všetky ženy majú rady módu. Ktorá by nechcela vyzerať krásne a štýlovo bez ohľadu na vek? Dôležité je uvedomiť si, že na to, čo sme mohli nosiť okolo 30-tky, musíme zabudnúť. Našťastie existuje niekoľko trikov, ktoré nás omladia.

 

 

 

 

 

Napríklad biela košeľa okamžite omladí našu tvár. Ako keby tá čistá biela farba vyčistila aj našu pleť. Pokiaľ ide o biele tričko, nemalo by byť obtiahnuté, ale voľné a prirodzené. pekným doplnkom k nemu je napríklad náramok, alebo iná bižutéria.

 

 

Existuje ďalšie pravidlo, ktoré platí pre čiernu farbu. Musí byť z kvalitného materiálu. Aj keď nemáte peniaze na kúpu drahých značiek, dbajte na to, aby materiál aspoň vyzeral kvalitne.

 

Ak si chcete predĺžiť postavu, noste široké nohavice a aj svetre, či pulóvre, najlepšie v neutrálnych farbách.

 

Dokonalá je hlavne farba bielej kávy, smotanová, farba horčice a všetky pastelové odtiene. Nezabudnite na vhodné doplnky.

 

Dokonalý vzhľad zabezpečia jednofarebné nohavice a tvídové sako. Keby ste mali celý kostým tvídový, nebolo by to ono!Ak sa rozhodnete pre džínsy, venujte pozornosť každému detailu: dĺžka, štýl, strih. Džínsy pristanú každému veku, podstatné je nájsť si také, ktoré práve vám pristanú.

Foto Pixabay.com

 

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články