Aktuálne 

Zamestnanci VÚB banky sa vzdali darčekov, aby potešili seniorov

VÚB banka každoročne pripravovala pre svojich zamestnancov drobný vianočný darček. Tento rok sa však spolu so zamestnancami rozhodli, že namiesto tejto drobnosti, potešia tých, ktorí to potrebujú viac. Konkrétne, seniorov žijúcich v domovoch dôchodcov a v zariadeniach sociálnych služieb.  

„Počas Vianoc potešíme darčekom až 1261 seniorov zo 17 zariadení po celom Slovensku. Vybrať nám ich pomohli samotní zamestnanci, ktorí posielali tipy na domovy dôchodcov, kde sa naša pomoc zíde najviac. Veríme, že seniori, na ktorých sa často zabúda a niekedy trávia sviatky bez svojich najbližších sa darčeku potešia, “ uviedla Martina Hrivnáková, riaditeľka marketingu VÚB banky.
Vo vianočných balíčkoch nájdu seniori praktické veci ako kompletná sada posteľnej bielizne, sada uterákov a osušiek, voňavý čaj a drogéria. Navyše, balíčky pre seniorov pre banku vyrobili chránené dieľne.

Prví seniori už dostali svoje balíčky priamo od zamestnancov VÚB banky tento týždeň a väčšina z nich si ich nájde priamo na Štedrý večer pod vianočným stromčekom.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články