Aktuálne 

Vráťte nohám zdravie a sebe radosť zo života

Chodidlá vás pália a brnia. Každý krok bolí. Zle sa vám chodí. Nohy máte opuchnuté. Každú chvíľu dostávate kŕče do lýtok. Máte slabé svaly a nevydržíte dlho stáť. Pri chôdzi sa cítite neisto.  Tiež to poznáte? A pamätáte si ešte dobu, keď to bolo inak? Keď vám nohy výborne slúžili a vás nič neobmedzovalo?

Môže za to vek aj životný štýl

Príčin, prečo vás bolia nohy, opuchajú a strácajú cit, existuje celý rad.  A všetky sa zhoršujú s tým, ako pribúda sviečok na narodeninovej torte. 

Nohy môžete mať zle prekrvené. Krv nenesie dostatok kyslíka a necirkuluje v cievach tak dobre ako v mladosti. Vaše tepny  môžu byť zúžené alebo inak zmenené. Tkanivo postupne stráca kvalitu a životaschopnosť. Rany sa pomalšie a horšie hoja. Telo je celý život zanesené škodlivinami, čo sa prejavuje i na vašich dolných končatinách.

A do toho neustále sedenie v práci alebo pri televízii, fajčenie, tučné jedlá, stúpajúce kilá na váhe. To všetko sa podpisuje na stave vašich nôh, to všetko obmedzuje kvalitu vášho života. 

Aké by to bolo, keby ste sa pri chôdzi cítili isto a sebavedomo. Aké by to bolo, keby ste zasa mohli behať za vnúčatami. A čo ten pocit, že vás vôbec nič nebolí?

Jemné, pritom tak účinné

Pomôcť vám môže magnetoterapia. Je bezpečná, prináša výsledky a zvládnete ju kľudne zo svojej obývačky. Aplikátor prístroja Biomag jednoducho priložíte na vybrané miesto nôh, kde začne pôsobiť jemnými magnetickými pulzami. Fyzicky ich nijak necítite, ale s vaším telom intenzívne pracujú.

https://zivotbezbolesti.sk/polyneuropatia/

Prvé kladné účinky pocítite pri dlhodobom a pravidelnom používaní. Nohy sa začnú prekrvovať, opuchy zmiznú, kŕče sa zmiernia a do chodidiel sa vám vráti cit. K viditeľnému zlepšeniu príde spravidla v priebehu niekoľkých mesiacov. Potom už záleží len na vás, akú starostlivosť si budete venovať. Magnetoterapiu tiež skvele využijete aj pre ďalšie časti tela.

Magnetoterapia má totiž celý rad pozitívnych účinkov na dolné končatiny:

  1. zlepšuje obeh okysličenej krvi
  2. podporuje prietok krvi cievami a tepnami
  3. zrýchľuje hojenie a regeneráciu
  4. zlepšuje kvalitu tkanív
  5. uvoľňuje kŕče a tlmí opuchy
  6. detoxikuje a čistí telo od škodlivín

Ako magnetoterapia funguje?

<https://zivotbezbolesti.sk>

Prístroj Biomag ktorý zvládnete jednoducho obsluhovať sami doma, vysiela do nôh jemné, ale vysoko účinné magnetické pulzy. Vďaka nim sa začnú nohy správne okysličovať a prekrvovať. Postupne zmizne mravčenie, brnenie, pálenie aj pichanie. Kŕče zmiznú, opuchy sa zmiernia a vy získate späť cit do nôh.

Bližšie informácie nájdete na : *https://zivotbezbolesti.sk/polyneuropatia/<https://zivotbezbolesti.sk/polyneuropatia/>*

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články