Najčítanejšie Vaše príbehy 

Volám sa Adriana (47) a poviem vám, ako som schudla 15 kilogramov

Všetko sa to začalo tým, že som si zlomila nohu. Bola potrebná operácia a zdĺhavé hojenie som zaháňala, ako to už u nás mnohých žien býva, jedlom. K tomu sa pridal aj smútok, že mi už vyrástli deti a najhoršie som prežívala operácie môjho syna. Vedela som, že priberám, ale na váhu som sa neodvážila postaviť.  Zbadala som sa, až keď som zistila, že mám 94 kilogramov. Vtedy som si povedala, že takto to ďalej nejde! Chvalabohu stal pri mne manžel, rodiča a moja dobrá známa, ktorá mi odporučila ketozovú diétu. Držala som to vážne poctivo, lebo je to veľmi prísna diéta a schudla som 14 až 15 kíl. Veľmi som bola spokojná. Diétu som skončila a po troch mesiacoch boli kilá naspäť.

O čom sa bavia dve ženy, keď sa stretnú? Veľmi často o diéte. Ďalšia dobrá známa mi odporučila inú vychytenú diétu, naturhouse. Išla som sa porozprávať s odborníkmi. Poradili mi prírodné produkty, výborné recepty. Odchádzala som od nich nadšená. Začalo ma znovu baviť variť, dokonca aj manžel je veľmi spokojný, keď doma kuchtime. Varíme totiž  zdravšie, glukózu som vymenila za fruktózu. Táto diéta je výborná v tom, že sa človek pri nej môže aj najesť a nemá pocit hladu. V  jedálničku mám vlákninu, ampulky, jeden týždeň ich beriem na tuky, druhý týždeň na prebytočnú vodu. Každý týždeň idem na váženie, kde mi opäť poradia.

Dokonca som bola aj na lekárskej kontrole a výsledky sa mi chvála bohu veľmi zlepšili. Začala som byť šťastnejšia, aj moja rodina a deti, lebo to na mne vidia. cítia, že som spokojná. Mám skvelého manžela, ktorý mi robí každý deň radosť.

Samozrejme aj moji synovia a veľmi sa teším, že sme všetci zdraví. Dôležité je nevzdávať sa.

Text a foto Adriana Šipošová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články