Dobré rady Najčítanejšie 

Vedci už dávno dokázali, že naše zdravie a dokonca aj naše DNA môžeme ovplyvniť pomocou pozitívnych myšlienok

Áno, myšlienky môžu zmeniť gény! Vnútorné centrum je teda ústredným faktorom nášho zdravia. Aby ste mohli aktivovať všetky sily tela a naprogramovať podvedomie, mali by ste si byť vedomí tohto spojenia po celý život. Pretože toto vedomie je najdôležitejším bodom. Vždy, keď vám niekto povie niečo o vašom zdraví, zapnite svoje vnútorné „skúšobné“ telo a riaďte sa podľa hesla: „Je to pre mňa to pravé? Zodpovedá to mojej skúsenosti? “To znamená, že vy sami žijete vo svojom tele, ovládate svoju myseľ a stelesňujete svoju dušu so všetkými aspektami svojej osobnosti, ktorou ste sa stali dodnes.

Tu je 6 krokov myslenia na posilnenie a udržanie vášho centra zdravia v čo najlepšej kondícii.

1. Naučte sa porozumieť.

Zdraví ľudia chápu, prečo sa veci dejú týmto spôsobom a nie inak. Darí sa im v širšom kontexte identifikovať prekážky, bremená a krízy. Nájdite teda dôvody, na základe ktorých by mohli vzniknúť alebo už aj vznikajú problémy a prijmite ich, aby ste na nich mohli presne rásť.  Problémy sú v živote preto, aby sa prekonávali.

2. Je to uskutočniteľné!

Zdraví ľudia majú vieru a nádej, že všetky problémy sa dajú zvládnuť.

3. Nájsť zmysel.

Zdraví ľudia našli zmysel vo svojom živote. Cestujú vlakom, ktorý ich vedie vesmírom. Nájdite si teda aj vy ciele. Kľudne môžu byť aj krátkodobé, ako napríklad zajtra sa zobudiť a začať ráno dobrou kávou alebo krátkym cvičením.

4. Zmeňte perspektívu.

Zatiaľ je naša spoločnosť a medicína stále do veľkej miery založená na patogenetickej perspektíve, čo znamená, že sa zameriava na chorobu (gréčtina – „patos“: choroba, utrpenie). Môžete to kedykoľvek zmeniť zmenou vlastnej perspektívy.  Táto perspektíva sa venuje aj príčine. Čo môžete ovplyvniť, ovplyvnite! A nie zajtra, ale už hneď dnes.

5. Snažte sa byť v pohode.

Nepozorujte sa!!! Negooglujte si diagnózy! Robte niečo, čím sa vaša myseľ odreaguje. Robte veci, ktoré sú vám príjemné a rozmaznávajte sa. Buďte na seba dobrí!

6. Nechajte svoje telo pracovať.

Vaša myseľ bude informovať všetky bunky, aby ste sa mohli čo najlepšie zotaviť a čo najrýchlejšie.

Autor MIS

Foto Depsitphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články