Aktuálne Móda 

Urobila som si radosť ! Bola som v obchoďaku a uvedomila som si, koľko je tam vecí, bez ktorých dokážem žiť.

Betka

Mám to podobne. A konkrétne k oblečeniu – návrhári dezénov a strihov akoby strácali na invencii a talente. Obchody preplnené podpriemernými vraj módnymi modelmi, niekedy aj s náznakom snahy retro štýlu, ale nepomohlo. Doma mám plnú skriňu krajších.

Veronika

Podobne. S oblečením som si málokedy ulahodila a teraz je to ešte väčší problém. Vbehla som do obuvy a nevedela som, či tie tenisky sú do prírody alebo do divadla. Mali totiž zlatú alebo striebornú sponu. Tá zlatá možno k retiazke, tá strieborná k vlasom by sa hodila. Len neviem, či to srnky v lese ocenia. Len neviem, či v divadle s teniskami neurazím. A tak ostávam so starým šatníkom opäť spokojná.

Betka

Naša generácia sme jednoducho detailistky. Mamina mi dávala v rovnakej farbe ponoztičky aj ozdobnú vreckovku do vrecúška na šatovej sukničke, aj kabelka bola zladená (a to som mala 4 roky). Dnes si ženy oblečú halabala hocičo, skombinujú jeden „štýl“ s druhým, romantické maxišaty s teniskami, o farbách ani nehovorím, vzhľad bez ladu skladu. Niekedy žasnem. Vari už stratili vkus slovenské ženy, ktoré kedysi dokázali vykúzliť podľa Burdy perfektné modely a zháňali doplnky, aby boli komplet dokonalé?

Anna

Dnes už ľudia nepoznajú čo je vkus a elegancia. Dnes som bola na pravidelnej kontrole v nemocnici. Pri čakaní si človek všíma okolie. Oblečenie žien čakajúcich u lekára by bolo v minulosti neprijateľné. Nielen mladé ženy ale aj ženy „bez veku“. Športové tričká a legíny, a čím viac pri tele, tým priliehavejšie. Ženy stratili svoju identitu a prejavuje sa to aj na ich oblečení.
Gabika
Ani materiál, ani strih, len cena! Predávajú neuveriteľné šmejdy.
Ilustračná foto Deposipthotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články