Najčítanejšie Vaše príbehy 

Tomáš Masaryk: Bol som v kóme, ale vrátil som sa, aby som ľuďom menil životy.

Tomáš Masaryk je bojovník. Keď mal 22 rokov, tak sa mu stala nehoda, ktorú takmer neprežil. Na druhej strane mu bolo zima, tak sa teda vrátil. Každý deň ďakuje za život a netrápi sa tým, čo sa nedá. Robí s tým, čo mu bolo dopriate. Po 5 rokoch od nehody si našiel ženu svojho života a má dve deti.

Prečo malo zmysel, aby Tomáš prežil ťažkú autonehodu?

„Som presvedčený, že preto, aby som svoje poznanie posunul ďalším ľuďom a zmenil im život. Ukázal im niečo lepšie. A musím povedať, že to na svojich motivačných prednáškach robím až sedliacky jednoducho. Nemá predsa zmysel zaoberať sa tým, čo sa stalo pred dvadsiatimi rokmi či dnes ráno. To už nezmeníme. Rovnako však nie je dôvod obávať sa budúcnosti, pretože to, čo sa nám má stať, sa aj stane. Čím viac obáv si sami vyrábame, tým sa cítime horšie. Žiť treba tu a teraz,“ hovorí Tomáš.

Pozitívna energia a entuziazmus

Pozrite si rozhovor, ktorý pripravila Martina Valachová v rámci podcastu ODznova. Naplní vás pozitívnou energiou a entuziazmom. Tomáš pôsobí aj ako motivačný rečník a srší z neho aj humor a dobrá nálada. Tak potrebná aj v dnešnej dobe…

Rozhovor môžete sledovať priamo tu:

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články