Čo ma teší Najčítanejšie 

Takto veselo bolo dnes u nás doma – s Oľgou Belešovou

Dnešný deň bol pre redakciu Superbabky mimoriadny. Našu prácu  si totiž všimli aj v Slovenskej televízii. Spolu so sympatickou moderátorkou Oľgou Belešovou prišiel televízny štáb nakrúcať pre reláciu Generácia Zlaté roky života, ktorá má podobnú cieľovú skupinu ako náš magazín. To znamená zrelý vek. Ako hovorí Oľga Belešová, zrelý vek má síce isté obmedzenia, ale aj veľa výhod. Viac poznáme samých seba, vieme, ako veci fungujú – a vieme si život užívať, lepšie relaxovať. A tak sme si dnešný deň spoločne užívali.

Hovorili sme o tom, prečo vznikol náš časopis, že aj naša generácia potrebuje svoj mediálny priestor, že sme počítačovo gramotní a chceme mať svoj online magazín. Superbabky rozoberajú témy, aktuálne pre našu generáciu. Máme priestor aj na to, aby sme spomínali na naše mladé roky, ale hlavne a to je tá najdôležitejšia úloha, chceme, aby si naša generácia užívala život. My totiž ešte nie sme starí, lebo staroba sa začína až po 80 – tke a ani to nie vždy. Niekto nezostarne vôbec.

 

Spolu s Olinkou sme si aj zacvičili. Chcela vidieť, ako ja cvičím kalanetiku, lebo aj ona ju cvičí. Obe si totiž uvedomujeme, že jediný spôsob, ako sa udržať v kondícii je pravidelný šport. Olinka má len 52 rokov, ale športovať treba v každom veku.

No a potom sme napiekli moje domáce müsli, lebo aj Oľga Belešová a  diváci relácie Generácie sa chcú zdravo stravovať. Veľmi ju zaujímali naše tipy, ako sa obliekať v zrelom veku, upravovať sa tak, aby sme vyzerali nie mlado, ale dobre.  Už sa tešíme, keď si budeme môcť  reláciu Generácia zlaté roky života pozrieť v RTVS. Určite vás budeme o termíne vysielania informovať.

 

Libuša Sabová

Foto V. Sabo

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články