Krása Najčítanejšie 

Tajomstvo šťastia Michelle Pfeiffer

Myšlienky na starobu môžu znepríjemniť život aj mladým ľuďom. Najmä ženy sa boja starnutia, lebo si myslia, že už nebudú krásne. Nezvratné zmeny fyzického vzhľadu, môžu vydesiť nejednu ženu. Pre mnohé je naozaj veľmi ťažké vyrovnať sa so stratou mladosti, príťažlivosťou. Ešte ťažšie to majú slávne a populárne ženy. Ale sú medzi nimi aj také, ktorým vek neprekáža a už vôbec neriešia svoj vzhľad pomocou plastických chirurgov.

Americká herečka Michelle Pfeiffer oslávila už svoje 62. narodeniny, ale je presvedčená, že po päťdesiatke sa jej život len začal. “ Jedného krásneho dňa som prestala zápasiť s tým, aby som vyzerala mladšie. Pozerám sa do zrkadla a vidím, že aj v tomto veku vyzerám krásne, že všetko je v poriadku. Verte mi, očakávanie  starnutia je oveľa horšie ako samotné starnutie. Po päťdesiatke ma práve táto myšlienka prestala prenasledovať. Okrem toho som si oveľa viac začala vážiť život nielen môj, ale mojich blízkych. Roky bežia a verte mi, nič sa nezmenilo. Je fakt, že už nemám takú hladkú tvár, ako kedysi, ale dôležité je, že napriek tomu chcú producenti so mnou stále pracovať. Prestala som sa báť veku, dokonca sa cítim oveľa pohodlnejšie, pretože sa už nebojím vrások.

Tajomstvo môjho šťastia je, že sa mám stále rada. Starám sa o seba, som aktívna, veľa pracujem, športujem,  jem s mierou. Užívam si život, lebo mám svoju vnútornú harmóniu. Život netrvá večne. Niekto je chorý a opustí tento svet skôr. Preto je dôležité sa tešiť zo všetkého, čo nám život prináša a byť za všetko vďačný.

Veľmi pekné slová vynikajúcej herečky, ktorá dokázala prekonať obavy zo starnutia a naučila si užívať si život. Možno by sme si mohli zobrať príklad, čo poviete?

Zdroj takprosto.cc

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články