Móda Najčítanejšie 

Štýlové sandáliky na kline sú módne a čo je dôležité, aj pohodlné!

Chcete byť vyššia, ale vysoké podpätky pre vás nie sú to „pravé orechové“? Stavte na pohodlné sandále na kline s vyššou platformou, v ktorých sa vám bude chodiť ako po obláčiku. Milujete módnu a nápaditú obuv? V tom prípade ste na správnej adrese! Z aktuálnej kolekcie DEICHMANN, ktorá ponúka veľa letných modelov v najrôznejších štýloch, si rozhodne vyberiete.

Sandáliky na klinovom podpätku sú nadčasovou sezónnou obuvou, s ktorou vedľa nešliapnete. Vpustite do svojej skrinky na obuv prísľub leta v podobe jedinečných a pôsobivých modelov. Nosíte rada výrazné farby? Rozžiarte svoj outfit sandálikmi na kline v sýto fuksiovej, žltej alebo koralovej farbe.

Veľkým hitom sú aj modely s neprehliadnuteľnými neónovými akcentmi alebo sandále v imitácii zvieracej kože. V móde aj naďalej zostávajú sandáliky s metalickými odleskami, v ktorých nádherne vynikne vaše letné opálenie.

Sandále na kline z kolekcie DEICHMANN vás zaujmú nielen príťažlivými farbami, ale aj nevšedným zmyslom pre detail. Pozoruhodné strihy, kombinácie materiálov, ozdobné platformy alebo efektné prepletanie vás očarí hneď na prvý pohľad. Dáte prednosť klasickým espadrilkám, alebo sandálom na korkovom či farebnom kline?

            
 Text Mária Halajová 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články