Krása Najčítanejšie 

Stále sú šarmantní, aj so šedivými vlasmi

Nedávno sme v našom magazíne rozoberali šediny na našej hlave. Hovorili sme, že je to spravodlivosť na svete, keď šedivieme všetci. Muži i ženy. Kým my ženy si šediny zafarbíme a nikto nerieši, že sme odfarbené, u mužov je to horšie. Myslím si, že to viac prežívajú, ako my, ženy. Mnohí by si šediny radi zafarbili, ale výsledok? Myslia si, že vyzerajú mladší a pritom vyzerajú odfarbení (hovoril Milan Lasica).

Sú určité tipy mužov, ktorí zošedivejú veľmi neskoro. Ani v sedemdesiatke nemajú bielu hlavu. Iní zase majú šediny už pred päťdesiatkou.

Harrison Ford

James Brolin

Clint Eastwood

Aj môj manžel to dosť ťažko niesol, že jeho takmer čierna hriva nielenže veľmi zredla, ale okolo 60 – tky úplne zošedivela. Hľadali sme riešenia, ale vždy, ako povedal Milan Lasica, myslel si, že vyzerá mladšie a pritom vyzeral odfarbene. Ale pozrite sa na Karla Gotta, ako on elegantne riešil svoje šediny. Veľmi nenápadne mu vždy jeho kaderníčka pridáva tmavší odtieň. To ale chce veľmi častú a nie lacnú návštevu kaderníctva. A tak sa musí väčšina mužov zmieriť s tým, že už do smrti budú šediví. Ale veď to je aj ten lepší prípad, ako keby boli plešatí! No nie? A pozrite sa, aj tak sú  stále krásni!

Libuša Sabová

Ilustračná foto Depositphotos

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články