Móda Najčítanejšie 

S Renátou Názlerovou testujeme letnú módu – veľkosť XXL

Máme tu absolútne módne trendy –  neónovú záležitosť vo forme nohavíc. Všetko z ABOUT YOU. Ale inak sa mi ten neón na leto celkom pozdáva. Čo vy na to, moje milé?
Vojvodkyňa Kate vraj nedávno očarila v šatách nevädzovej farby. A čo sme my horšie ako britská aristokracia? Nech sa páči, tu sú – navädzové a ako bonus nie sú na anorektickej postavičke Kate, ale na poriadnej žene!
A ideme do MEGA KLASIKY, aspoň čo sa strihu týka. Klasická dĺžka, prestrihnuté pod prsiami, výstrih do V, jemne výraznejšie rukávy. Maslový základ do toho čierne menšie geometrické vzory. Rovno poviem, že takéto šaty nás ukážu presne také, aké sme. Kto sa hanbí, asi by sa cítil čudne. Ale ja sa v nich cítim fakt výborne. Nekrčia sa, takže aj po celodennom nosení pôsobia elegantne. Čo vy na to, moje milé?
Áááá ideme na trochu romantiky. Šaty sú od pŕs strihané do tvaru A. Neviem, či to bude z fotky zrejmé, ale zdobené sú drobnými čiernymi srdiečkami. Fakt nechápem, ako som mohla tak dlho žiť bez šiat.
Pozor na ČERVENÚ! Dnes som vybrala tieto šaty, ktoré by boli v podstate z kategórie tých jednoduchých, keby…neboli červené a neboli od pŕs nadol plisované. Celkovo je tuším plisé teraz in. Teším sa na vaše komentáre…
Ideme k ďalším šatám. Uvedomujem si, že fotografia bude skresľovať, ale sú to biele, bodkové zavinovacie, s volánikom na rukávoch aj v spodnom leme. V látkach sa vôbec nevyznám, ale je to ľahučký materiál ako vánok. Hodnotím ich ako prekrásne, lebo sa v nich cítim ako víla (poprosím bez impertinentných komentárov k tej víle).
V tomto prípade som naozaj váhala. Hovorím si, čokoládovo hnedá farba, síce pekná, ale určite bude pôsobiť nevýrazne, možno až mdlo. Páčil sa mi ale strih a materiál. Ako vidíte, strih je skutočne úplne jednoduchý. Od pŕs nadol opäť plisované. V momente, ako som si ich prvýkrát obliekla si hovorím, že sú ako moja druhá koža. Čo na to hovoríte vy? A samozrejme nádherný letný deň vám prajem, pohodu a úsmev….

Nezatracujte ich ako nudné: Mám tu teraz pre vás dve „vychádzkové rovnošaty.“ Nie je to do práce, nie je to do divadla, ale keď niekde dovolenkujete a mate chuť si vybehnúť len tak sa trochu pošpacírovať…Variant A je mega strečová biela riflová sukňa, k tomu blúzka s rozkošnými votkanými guličkami a samozrejme tenisky. Variant B sú, predstavte si, šaty z bonprixu. Veľmi príjemný, ľahký letný materiál, až som bola sama prekvapená

Ani neviem čo napísať k týmto šatôčkam. Bohovský jemnučký materiál. Opäť spodná časť s veľkým plisovaním. Farba béžová, jemná, pastelová.
A toto bude na nejaký čas posledný „módny“ príspevok. NEHYNÚCA ČIERNA. Tieto šaty sú zaujímavé tým, že celá spodná časť je čipkový materiál. Naozaj neviem, ako sa tomu hovorí. A vzadu je zaväzovanie, ktoré čiastočne odhaľuje chrbát. Verím, že keď si fotku pozväčšujete uvidíte aj ako sú pekne strihané v oblasti dekoltu a aj pod prsiami. A pýtali ste sa viaceré na maľovanie. Áno, machlím sa sama, to mi ide. Ale vlasy si neviem ani len natupírovať.
Tak, ktoré sa vám najviac páčia. Píšte do komentárov. Teším sa!
Text a foto Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články